60 yaşlı sinqapurlu model görünüşü ilə sosial şəbəkədə GÜNDƏM OLDU -
Sinqapurlu model və sosial media fenomeni Çuando Tan 60 yaşı olmasına baxmayaraq gənc görünüşü ilə diqqətləri cəlb edib.
Medianews.az xəbər verir ki, 1966-cı il təvəllüdlü Tan model kimi tanındıqdan sonra moda fotoqrafiyası ilə məşğul olmağa başlayıb.
Sosial şəbəkələrdə aktiv olan model bu yaxınlarda 60 yaşını qeyd edib.
Şarlarla çəkilmiş doğum günü fotolarını paylaşan Tan bildirib ki, zaman insanın ən böyük sərvətidir və hər yeni gün üçün minnətdardır. O, paylaşımında dünyada sülh arzuladığını da qeyd edib.
Gənc görünüşü və atletik bədən quruluşu ilə diqqət çəkən modelin fotoları sosial mediada geniş müzakirə olunub. İstifadəçilər onun görüntüsünə “20 yaşında görünürsən”, “60 yaşında olduğuna inanmaq çətindir” kimi şərhlər yazıblar.

Сингапурская модель и феномен социальных медиа Чуандо Тан, несмотря на свои 60 лет, привлекает внимание своей молодой внешностью.
Сообщает Medianews.az, что Тан, родившаяся в 1966 году, начала заниматься модной фотографией после того, как стала известна как модель.
Активная в социальных сетях модель недавно отметила свой 60-й день рождения.
Поделившись фотографиями с днем рождения с шарами, Тан заявила, что время — самое большое богатство человека, и она благодарна за каждый новый день. В своем посте она также выразила пожелание мира во всем мире.
Фото модели с молодой внешностью и атлетичным телосложением вызвали широкий резонанс в социальных сетях. Пользователи комментировали её внешний вид словами: «Вы выглядите на 20 лет», «Трудно поверить, что вам 60 лет».