Futbol üzrə Misli Premyer Liqasının XXVII turunda baş tutan "Turan Tovuz" "Sumqayıt" matçı oyunçular və azarkeşlər üçün xeyli çətin keçib.
Medianews.az BAKU.WS-ə istinadən xəbər verir ki, Tovuz şəhər stadionunda baş tutan matçda stadion tüstü ilə dolub.
Bildirilib ki, stadiona yaxın ərazidə fəaliyyət göstərən restoranların birindən qalxan kabab iyi və tüstüsü küləyin təsiri ilə tribunlara doğru yayılıb. Baş verənlər oyunun gedişinə ciddi təsir göstərməsə də, tribunlarda fərqli bir atmosfer formalaşdırıb.

Матч XXVII тура Премьер-лиги Мисли по футболу между командами "Туран Товуз" и "Сумгайыт" прошел с большими трудностями для игроков и болельщиков.
Medianews.az, со ссылкой на BAKU.WS, сообщает, что на стадионе города Товуз игра проходила в условиях задымления.
Сообщается, что запах и дым от шашлыка, исходившие из одного из ресторанов вблизи стадиона, под влиянием ветра распространились к трибунам. Несмотря на то, что происшествие не повлияло значительно на ход игры, оно создало особую атмосферу на трибунах.
Ведущий комментариев к матчу также отметил, что из-за дыма от шашлыка ему было трудно различать игроков на поле.