"Kızılcık Şerbeti"nin aktyoru yeni layihəsi üçün görünüşünü dəyişdi
"Kızılcık Şerbeti" serialındakı Mustafa obrazı ilə geniş tamaşaçı auditoriyasının rəğbətini qazanan Emrah Altıntoprak yeni layihəsi üçün görünüşündə ciddi dəyişiklik edib.
Demokrat.az xəbər verir ki, aktyor hazırlıq mərhələsində olan "Aşk ve Taht" serialındakı rolu üçün saçlarını qaynaq üsulu ilə uzadıb. O, yeni görünüşü və kostyumu ilə ilk dəfə həftə ərzində keçirilən oxu məşqində kamera qarşısına çıxıb.
Sosial şəbəkələrdə yayılan görüntülər qısa müddətdə geniş müzakirələrə səbəb olub. İstifadəçilər həm aktyorun yeni görünüşünü, həm də canlandıracağı obrazı maraqla qarşılayıblar.
Bəzi sosial media istifadəçiləri Emrah Altıntoprakın yeni imicinin aktyor Akın Akınözüün əvvəlki obrazlarından birini xatırlatdığını qeyd ediblər.
"Aşk ve Taht" serialında hansı obrazı canlandıracaq?
Yeni mövsümün tarixi layihələrindən hesab olunan "Aşk ve Taht" serialına Taylan qardaşları rejissorluq edir. Bozdağ Film tərəfindən istehsal olunan ekran işində Emrah Altıntoprak Emir Karaarslan obrazını canlandıracaq.
Məlumata görə, Emir Karaarslan serialın əsas personajlarından biri olacaq və hadisələrin inkişafında mühüm rol oynayacaq.
Serial hansı dövrdən bəhs edir?
"Aşk ve Taht" Anadolu Səlcuq Dövlətinin ən qüdrətli hökmdarlarından olan I Əlaəddin Keyqubadın hakimiyyəti dövründə baş verən hadisələrdən bəhs edir.
Tarix və dram janrlarını birləşdirən serialın zəngin dekorasiyası, dövr kostyumları və yüksək istehsal keyfiyyəti ilə yeni televiziya mövsümünün diqqətçəkən layihələrindən biri olacağı gözlənilir.

Эмрах Алтынтопрак, который завоевал широкую симпатию зрителей образом Мустафы в сериале "Кизилчик Шербети", серьезно изменил свою внешность для нового проекта.
По сообщению Demokrat.az, актер удлинил волосы методом наращивания для своей роли в сериале "Aşk ve Taht", который находится на стадии подготовки. Впервые он вышел перед камерой в новом образе и костюме на репетиции чтения, проходившей в течение недели.
Распространенные в социальных сетях кадры вызвали широкие обсуждения в короткие сроки. Пользователи с интересом восприняли как новую внешность актера, так и персонажа, которого он будет играть.
Некоторые пользователи социальных сетей отметили, что новый образ Эмраха Алтынтопрака напоминает им один из предыдущих образов актера Акына Акынёза.
Какой персонаж будет в сериале "Aşk ve Taht"?
Режиссерами сериала "Aşk ve Taht", считающегося одним из знаковых проектов нового сезона, являются братья Тайлан. Этот сериал производства Bozdağ Film, в котором Эмрах Алтынтопрак сыграет образ Эмира Караарслана.
Согласно информации, Эмир Караарслан будет одним из главных персонажей сериала и сыграет важную роль в развитии событий.
О каком периоде повествуется в сериале?
Сериал "Aşk ve Taht" рассказывает о событиях во времена правления Алаэддина Кейкубада I, одного из самых могущественных правителей государства Сельджукидов Анатолии.
Соединяющий жанры истории и драмы, сериал с богатым декором, костюмами эпохи и высоким качеством производства ожидается одним из заметных проектов нового телевизионного сезона.