"Kızılcık Şerbeti"nin aktyoru yeni layihəsi üçün görünüşünü dəyişdi
"Kızılcık Şerbeti" serialındakı Mustafa obrazı ilə geniş tamaşaçı auditoriyasının rəğbətini qazanan Emrah Altıntoprak yeni layihəsi üçün görünüşündə ciddi dəyişiklik edib.
Demokrat.az xəbər verir ki, aktyor hazırlıq mərhələsində olan "Aşk ve Taht" serialındakı rolu üçün saçlarını qaynaq üsulu ilə uzadıb. O, yeni görünüşü və kostyumu ilə ilk dəfə həftə ərzində keçirilən oxu məşqində kamera qarşısına çıxıb.
Sosial şəbəkələrdə yayılan görüntülər qısa müddətdə geniş müzakirələrə səbəb olub. İstifadəçilər həm aktyorun yeni görünüşünü, həm də canlandıracağı obrazı maraqla qarşılayıblar.
Bəzi sosial media istifadəçiləri Emrah Altıntoprakın yeni imicinin aktyor Akın Akınözüün əvvəlki obrazlarından birini xatırlatdığını qeyd ediblər.
"Aşk ve Taht" serialında hansı obrazı canlandıracaq?
Yeni mövsümün tarixi layihələrindən hesab olunan "Aşk ve Taht" serialına Taylan qardaşları rejissorluq edir. Bozdağ Film tərəfindən istehsal olunan ekran işində Emrah Altıntoprak Emir Karaarslan obrazını canlandıracaq.
Məlumata görə, Emir Karaarslan serialın əsas personajlarından biri olacaq və hadisələrin inkişafında mühüm rol oynayacaq.
Serial hansı dövrdən bəhs edir?
"Aşk ve Taht" Anadolu Səlcuq Dövlətinin ən qüdrətli hökmdarlarından olan I Əlaəddin Keyqubadın hakimiyyəti dövründə baş verən hadisələrdən bəhs edir.
Tarix və dram janrlarını birləşdirən serialın zəngin dekorasiyası, dövr kostyumları və yüksək istehsal keyfiyyəti ilə yeni televiziya mövsümünün diqqətçəkən layihələrindən biri olacağı gözlənilir.

Emrah Altıntoprak, who gained the favor of a wide audience with his role as Mustafa in the series "Kızılcık Şerbeti," has made a serious change in his appearance for his new project.
Demokrat.az reports that the actor has extended his hair using the extension method for his role in the series "Aşk ve Taht," which is in the preparation stage. He appeared in front of the camera for the first time during the reading rehearsal held during the week with his new look and costume.
The images circulated on social media have sparked wide discussions in a short time. Users showed interest in both the actor's new appearance and the character he will portray.
Some social media users noted that Emrah Altıntoprak's new image reminded them of one of the previous characters of the actor Akın Akınözü.
Which character will he portray in the "Aşk ve Taht" series?
The "Aşk ve Taht" series, considered one of the major projects of the new season, is directed by the Taylan brothers. Produced by Bozdağ Film, Emrah Altıntoprak will play the role of Emir Karaarslan in the series.
According to information, Emir Karaarslan will be one of the main characters of the series and will play an important role in the development of events.
Which period does the series address?
"Aşk ve Taht" deals with events that took place during the reign of I Alâeddin Keykubad, one of the most powerful rulers of the Anatolian Seljuk State.
Combining the genres of history and drama, the series is expected to be one of the notable projects of the new television season with its rich decoration, period costumes, and high production quality.