Hazal Kaya və Ali Atay Türkiyəni tərk edir
Məşhur aktrisa Hazal Kaya həmkarı və həyat yoldaşı Ali Atay ilə birlikdə Hollandiyada yeni şirkət qurduqlarını və Amsterdamda yeni bir həyata hazırlaşdıqlarını açıqlayıb.
Milli.Az xəbər verir ki, cütlük Türkiyədən tamamilə ayrılmayacaq, həyatlarını iki ölkə arasında davam etdirəcəklər.
"Aşk-ı Memnu", "Adını Feriha Koydum" və "Bizim Hikaye" kimi unudulmaz əsərlərlə yaddaşlarda qalan məşhur aktrisa Hazal Kaya Türkiyə ilə bağlarını tamamilə qoparmayacaqlarını bildirib. Aktrisa planlarını bu sözlərlə ümumiləşdirib:
"Yarı-yarıya bir həyat olacaq. Tamamilə Türkiyədən ayrılmırıq. Həm ölkə daxilindəki layihələrimizi, həm də oradakı işlərimizi birlikdə aparacağıq.

Famous actress Hazal Kaya announced that she and her colleague and husband Ali Atay have established a new company in the Netherlands and are preparing for a new life in Amsterdam.
According to Milli.Az, the couple will not completely separate from Turkey and will continue their lives between the two countries.
The famous actress Hazal Kaya, remembered for unforgettable works such as "Aşk-ı Memnu," "Adını Feriha Koydum," and "Bizim Hikaye," stated that they will not completely sever their ties with Turkey. She summarized their plans with these words:
"It will be a life split in half. We are not completely separating from Turkey. We will carry out our projects within the country as well as our work there together.