Hazal Kaya və Ali Atay Türkiyəni tərk edir
Məşhur aktrisa Hazal Kaya həmkarı və həyat yoldaşı Ali Atay ilə birlikdə Hollandiyada yeni şirkət qurduqlarını və Amsterdamda yeni bir həyata hazırlaşdıqlarını açıqlayıb.
Milli.Az xəbər verir ki, cütlük Türkiyədən tamamilə ayrılmayacaq, həyatlarını iki ölkə arasında davam etdirəcəklər.
"Aşk-ı Memnu", "Adını Feriha Koydum" və "Bizim Hikaye" kimi unudulmaz əsərlərlə yaddaşlarda qalan məşhur aktrisa Hazal Kaya Türkiyə ilə bağlarını tamamilə qoparmayacaqlarını bildirib. Aktrisa planlarını bu sözlərlə ümumiləşdirib:
"Yarı-yarıya bir həyat olacaq. Tamamilə Türkiyədən ayrılmırıq. Həm ölkə daxilindəki layihələrimizi, həm də oradakı işlərimizi birlikdə aparacağıq.

Известная актриса Хазал Кая вместе со своим коллегой и супругом Али Атаем объявила, что они основали новую компанию в Нидерландах и готовятся к новой жизни в Амстердаме.
По данным Milli.Az, пара не собирается полностью покидать Турцию, они продолжат свою жизнь между двумя странами.
Известная актриса Хазал Кая, запомнившаяся незабываемыми работами такими как "Запретная любовь", "Назвала Фериха" и "Наша история", заявила, что они не намерены полностью разрывать связи с Турцией. Актриса обобщила свои планы следующими словами:
"Жизнь будет поровну разделена. Мы не покидаем Турцию полностью. Мы будем работать как над проектами внутри страны, так и над делами там вместе.