“Eşref Rüya”ya yeni düşmən gəlir - FOTO
Kanal D-nin ən çox səs-küy yaradan layihələrindən biri olan "Eşref Rüya" serialı tamaşaçıların diqqət mərkəzində qalmağa davam edir.
Çağatay Ulusoy üçün böyük uğur qazandıran "Eşref Rüya", "Siz hepiniz Eşref Tek" repliqi ilə fenomenə çevrilib. Serialda Ulusoya məşhur aktrisa Demet Özdemir tərəfdaşlıq edir.
Eşref və Nisan obrazlarının çətinliklərlə dolu məhəbbət hekayəsini izlədiyimiz serial hazırda ikinci mövsümə hazırlıq görür. Məlumata görə, yeni mövsümdə heyətdə ciddi dəyişikliklər ediləcək.
Jurnalist Birsen Altuntaşın verdiyi xəbərə əsasən, ikinci mövsümdə Eşref Tek obrazının qarşısına yeni bir düşmən çıxacaq. Bu obraz - Dinçer Burçay olacaq və onu tanınmış aktyor Taner Rumeli canlandıracaq.
Son olaraq "Deha" serialında Karga adlı mənfi obrazı canlandıran Taner Rumeli, bu dəfə də neqativ xarakterlə tamaşaçı qarşısına çıxacaq. O, "Eşref Rüya"da Eşrefə rəqib olan bir prodüserlik şirkətinin CEO-su rolunda ekranlara gələcək.
Dinçer Burçay obrazının hekayəsi, yalnız Eşreflə rəqabətlə məhdudlaşmayacaq. Onun keçmişi və şəxsi həyatı, Eşrefin sevgilisi Nisanı da dərindən sarsıdacaq hadisələrin başlanğıcı olacaq.

«Эшреф Рюя» столкнётся с новым врагом - ФОТО
Сериал "Эшреф Рюя" — один из самых громких проектов Kanal D — продолжает оставаться в центре внимания зрителей.
"Эшреф Рюя", принесший большое признание Чагатаю Улусою, стал феноменом благодаря реплике "Siz hepiniz Eşref Tek". В сериале Улусою составляет пару известная актриса Демет Оздемир.
История любви Эшрефа и Нисан, полная трудностей, показывается в сериале, который сейчас готовится ко второму сезону. По информации, в новом сезоне в актерский состав будут внесены серьезные изменения.
Согласно сообщению журналистки Бирсен Алтунташ, во втором сезоне перед образом Эшрефа Тека появится новый враг. Им станет Динчер Бурчай, которого сыграет известный актер Танер Румели.
Последний раз Танер Румели исполнял отрицательную роль Каргы в сериале "Гений", и на этот раз он вновь предстанет перед зрителями в роли негативного персонажа. В "Эшреф Рюя" он появится на экране в роли генерального директора продюсерской компании, конкурирующей с Эшрефом.
История персонажа Динчера Бурчая не ограничится только соперничеством с Эшрефом. Его прошлое и личная жизнь станут началом событий, которые глубоко потрясут девушку Эшрефа — Нисан.