Bu şəxslərin evləri pulsuz
Ağstafa Rayon İcra Hakimiyyəti aztəminatlı ailələrin mənzil şəraitinin yaxşılaşdırılması məqsədilə evlərin təmiri üçün tikinti materiallarının alınması ilə bağlı müsabiqə elan edib.
Medianews.az Baku.WS-ə istinadən xəbər verir ki , layihə çərçivəsində ağır vəziyyətdə olan evlərin təmir edilməsi və yaşayış şəraitinin yaxşılaşdırılması planlaşdırılır.
Satınalma çərçivəsində sement, taxta materialları, metal dam örtüyü, mismar və qum kimi tikinti materiallarının alınması planlaşdırılır.
Bu materiallardan aztəminatlı ailələrin evlərinin dam örtüyünün yenilənməsi, döşəmə və digər tikinti işlərinin aparılmasında istifadə ediləcək.

These people's houses are free
The Agstafa District Executive Power has announced a competition for the purchase of construction materials for the repair of houses aimed at improving the housing conditions of low-income families.
Medianews.az reports, citing Baku.WS, that within the framework of the project, it is planned to repair houses in poor condition and improve living conditions.
Within the framework of the procurement, the purchase of construction materials such as cement, wood materials, metal roofing, nails, and sand is planned.
These materials will be used for renewing the roofs of low-income families' houses, flooring, and other construction work.