Bu şəxslərin evləri pulsuz
Ağstafa Rayon İcra Hakimiyyəti aztəminatlı ailələrin mənzil şəraitinin yaxşılaşdırılması məqsədilə evlərin təmiri üçün tikinti materiallarının alınması ilə bağlı müsabiqə elan edib.
Medianews.az Baku.WS-ə istinadən xəbər verir ki , layihə çərçivəsində ağır vəziyyətdə olan evlərin təmir edilməsi və yaşayış şəraitinin yaxşılaşdırılması planlaşdırılır.
Satınalma çərçivəsində sement, taxta materialları, metal dam örtüyü, mismar və qum kimi tikinti materiallarının alınması planlaşdırılır.
Bu materiallardan aztəminatlı ailələrin evlərinin dam örtüyünün yenilənməsi, döşəmə və digər tikinti işlərinin aparılmasında istifadə ediləcək.

Исполнительный комитет Агстафинского района объявил конкурс на закупку строительных материалов для ремонта домов с целью улучшения жилищных условий малообеспеченных семей.
Как сообщает Medianews.az со ссылкой на Baku.WS, в рамках проекта планируется ремонт домов, находящихся в тяжелом состоянии, и улучшение условий проживания.
В рамках закупок планируется приобретение цемента, древесных материалов, металлической кровли, гвоздей и песка.
Эти материалы будут использованы для обновления кровли домов малообеспеченных семей, ремонта полов и проведения других строительных работ.