Bu bürclərə ŞAD XƏBƏR -
May ayının son günləri bəzi bürclər üçün dönüş nöqtəsinə çevrilə bilər. Astroloqlar hesab edir ki, planetlərin düzülüşü xüsusilə münasibətlər, karyera və maliyyə sahəsində gözlənilməz dəyişikliklər gətirəcək.
Medianews.az xəbər verir ki, bəzi bürclər uzun müddətdir gözlədiyi xəbəri alacaq, bəziləri isə həyatında tamamilə yeni səhifə açacaq.
Mayın son həftəsi Buğalar üçün həm maddi, həm də şəxsi həyatda canlanma gətirəcək. Uzun müddətdir yerində sayan məsələlər birdən-birə həll oluna bilər. Yeni iş təklifi, əlavə gəlir və ya gələcəklə bağlı ciddi qərar gündəmə gələ bilər. Münasibətlərdə də səmimi etiraflar və gözlənilməz yaxınlaşmalar mümkündür.
Əqrəblərin həyatında köklü dəyişikliklər başlayır. Xüsusilə emosional yükdən qurtulmaq və yeni mərhələyə keçmək üçün uyğun zamandır. Köhnə münasibətlərin bağlanması və ya yeni bir insanın həyatlarına daxil olması ehtimal edilir. Bu həftə verilən qərarlar uzun müddət təsir göstərə bilər.
Dolçalar üçün mayın sonu sürprizlərlə dolu olacaq. Gözlənilmədən qarşılarına çıxacaq imkan onların həyat istiqamətini dəyişə bilər. Xariclə bağlı planlar, yeni layihə və ya fərqli iş mühiti gündəmə gələ bilər. Astroloqlar risk etməkdən qorxmamağı tövsiyə edir.
Şirlər uzun müddətdir hiss etdiyi durğunluqdan çıxmağa başlayacaq. Xüsusilə karyera və şəxsi inkişaf sahəsində mühüm addımlar atıla bilər. Ətrafdan alınacaq dəstək onların motivasiyasını artıracaq. Mayın son günləri Şirlər üçün özünü sübut etmə dövrü olacaq.
Balıqların intuisiiyası bu həftə daha da güclənəcək. Qarşılarına çıxan insan və hadisələr təsadüfi olmayacaq. Ailə, sevgi və şəxsi rahatlıq mövzuları ön plana çıxır. Bəzi Balıqlar yaşayış yeri və ya işlə bağlı qəfil qərar verə bilər.//Musavat.com

Последние дни мая могут стать поворотным моментом для некоторых знаков зодиака. Астрологи считают, что расположение планет особенно приведет к неожиданным изменениям в сферах отношений, карьеры и финансов.
Medianews.az сообщает, что некоторые знаки зодиака получат давно ожидаемую новость, а некоторые откроют для себя совершенно новую страницу в жизни.
Последняя неделя мая принесет оживление во финансовой и личной жизни Тельцов. Вопросы, которые долгое время топтались на месте, внезапно могут решиться. Могут появиться предложения новой работы, дополнительный доход или серьезные решения относительно будущего. В отношениях возможны искренние признания и неожиданные сближения.
В жизни Скорпионов начинаются коренные изменения. Особенно сейчас подходящее время избавиться от эмоционального груза и перейти на новый этап. Вероятно завершение старых отношений или появление нового человека в их жизни. Решения, принятые на этой неделе, могут оказать долгосрочное влияние.
Конец мая для Водолеев будет полон сюрпризов. Неожиданные возможности могут изменить направление их жизни. Могут появиться планы, связанные с зарубежьем, новый проект или другая рабочая атмосфера. Астрологи советуют не бояться рисковать.
Львы начнут выходить из длительного застоя. Особенно могут быть предприняты важные шаги в карьере и личностном развитии. Поддержка окружающих повысит их мотивацию. Последние дни мая станут периодом самовыражения для Львов.
Интуиция Рыб на этой неделе значительно усилится. Люди и события, которые появятся на их пути, не будут случайными. На первый план выйдут темы семьи, любви и личного комфорта. Некоторые Рыбы могут принять внезапное решение, связанное с местом жительства или работой.//Musavat.com