Bakıda bu yollarda təmir
Bakıda yol infrastrukturunun yaxşılaşdırılması istiqamətində aparılan təmir işləri çərçivəsində daha üç ünvanda yenidənqurma işləri yekunlaşıb.
Bu barədə Medianews.az - a Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyindən (AAYDA) məlumat verilib.
Bildirilib ki, təmir işləri ötən şənbə və bazar günləri Dairəvi küçəsində (Bakı Dairəvi yolu), Sənan Abdullayev küçəsində (Baksol yolu) və Nazim Hikmət küçəsində həyata keçirilib.
Qeyd olunub ki, təmirin başa çatdırılması ilə sözügedən yol sahələrində nəqliyyat vasitələrinin daha rahat və təhlükəsiz hərəkəti təmin edilib.

В Баку в рамках работ по улучшению дорожной инфраструктуры завершены реконструкционные работы еще на трех участках.
Об этом сообщили в Государственном агентстве автомобильных дорог Азербайджана (ГАОАД) в Medianews.az.
Уточняется, что ремонтные работы проходили в минувшие субботу и воскресенье на улице Дайрэви (Баку Дайрэви шоссе), улице Сенан Абдуллаев (путь Баксоль) и улице Назим Хикмет.
Отмечается, что с завершением ремонта на этих участках обеспечено более удобное и безопасное движение транспортных средств.