Araz Ağalarovun 27 yaşlı həyat yoldaşı kimdir? -
Milyarder və “Ağalarov” şirkətlər qrupunun sahibi, 40 ildən çox evli olduğu həyat yoldaşı İrinadan boşanaraq 26 yaşlı sevgilisi Alyona İvanova ilə evlənib.
Bu barədə “Adolfino Berlusconi” teleqram kanalı məlumat yayıb.
Mənbənin bildirdiyinə görə, yeni evlənən cütlüyün artıq uşaqları var. Toydan sonra milyarderin seçdiyi qadın sosial şəbəkələrdə və fərdi sahibkarlıq fəaliyyətində soyadını Ağalarova olaraq dəyişib.
Bundan əvvəl iş adamı uzun illər sinif yoldaşı İrina ilə evli olub. 1979-cu ildə onların oğlu Emin Ağalarov dünyaya gəlib, səkkiz il sonra isə qızları Şeyla anadan olub. Ağalarovların ayrılması barədə ictimaiyyətə rəsmi açıqlama verilməyib.
1280_69ca68f1b09c60785c6feffc.jpg (181 KB)
Bəs Araz Ağalarovun 27 yaşlı həyat yoldaşı Alyona İvanova kimdir?
Araz Ağalarovun yeni həyat yoldaşı Alyona İvanova haqqında açıq mənbələrdə bəzi əlavə məlumatlar da yer alır.
Bildirilir ki, Alyona fərdi sahibkardır və reklam, marketinq xidmətləri göstərir. Araz Ağalarov ilə rəsmi nikaha daxil olduqdan sonra o, yalnız pasportunda deyil, həm də sosial şəbəkələrdə soyadını dəyişərək Ağalarova edib.
Keçən yay Alyona evli sevgilisi ilə münasibətini gizlətməyi dayandırıb. O zaman ilk dəfə olaraq onunla və ortaq uşaqları ilə birgə fotosunu paylaşıb. Şəkil "DREAM Fest" zamanı Bakıda çəkilib; həmin festival Emin Ağalarov tərəfindən təşkil olunur.
Alyona tez-tez ictimai tədbirlərdə görünsə də, sosial şəbəkələrini əsasən qapalı saxlayır. Sosial şəbəkə istifadəçiləri onun görünüşcə Ağalarovun keçmiş həyat yoldaşına bənzədiyini də qeyd ediblər: hər iki qadın qarasaçlıdır və üz cizgiləri – yanaq sümükləri, dolğun dodaqlar və ifadəli qaşlar – oxşardır. //Musavat.com

The billionaire and owner of the "Agalarov" group of companies has divorced his wife Irina, to whom he had been married for more than 40 years, and married his 26-year-old lover Alyona Ivanova.
This was reported by the "Adolfino Berlusconi" Telegram channel.
According to the source, the newlywed couple already has children. After the wedding, the woman chosen by the billionaire changed her surname to Agalarova on social networks and in her individual entrepreneurial activity.
Previously, the businessman had been married for many years to his classmate Irina. Their son Emin Agalarov was born in 1979, and eight years later their daughter Sheyla was born. The public has not been given an official statement regarding the separation of the Agalarovs.
1280_69ca68f1b09c60785c6feffc.jpg (181 KB)
So, who is Araz Agalarov’s 27-year-old wife Alyona Ivanova?
Some additional information about Araz Agalarov’s new wife Alyona Ivanova is also available in open sources.
It is reported that Alyona is an individual entrepreneur providing advertising and marketing services. After officially marrying Araz Agalarov, she changed not only her passport surname but also her surname on social networks to Agalarova.
Last summer, Alyona stopped hiding her relationship with her married lover. At that time, for the first time, she shared a photo together with him and their common child. The photo was taken during "DREAM Fest" in Baku; the festival is organized by Emin Agalarov.
Although Alyona frequently appears at public events, she mainly keeps her social networks private. Social media users have also noted that she looks similar to Agalarov’s ex-wife: both women have dark hair and similar facial features – cheekbones, full lips, and expressive eyebrows. //Musavat.com