Araz Ağalarovun 27 yaşlı həyat yoldaşı kimdir? -
Milyarder və “Ağalarov” şirkətlər qrupunun sahibi, 40 ildən çox evli olduğu həyat yoldaşı İrinadan boşanaraq 26 yaşlı sevgilisi Alyona İvanova ilə evlənib.
Bu barədə “Adolfino Berlusconi” teleqram kanalı məlumat yayıb.
Mənbənin bildirdiyinə görə, yeni evlənən cütlüyün artıq uşaqları var. Toydan sonra milyarderin seçdiyi qadın sosial şəbəkələrdə və fərdi sahibkarlıq fəaliyyətində soyadını Ağalarova olaraq dəyişib.
Bundan əvvəl iş adamı uzun illər sinif yoldaşı İrina ilə evli olub. 1979-cu ildə onların oğlu Emin Ağalarov dünyaya gəlib, səkkiz il sonra isə qızları Şeyla anadan olub. Ağalarovların ayrılması barədə ictimaiyyətə rəsmi açıqlama verilməyib.
1280_69ca68f1b09c60785c6feffc.jpg (181 KB)
Bəs Araz Ağalarovun 27 yaşlı həyat yoldaşı Alyona İvanova kimdir?
Araz Ağalarovun yeni həyat yoldaşı Alyona İvanova haqqında açıq mənbələrdə bəzi əlavə məlumatlar da yer alır.
Bildirilir ki, Alyona fərdi sahibkardır və reklam, marketinq xidmətləri göstərir. Araz Ağalarov ilə rəsmi nikaha daxil olduqdan sonra o, yalnız pasportunda deyil, həm də sosial şəbəkələrdə soyadını dəyişərək Ağalarova edib.
Keçən yay Alyona evli sevgilisi ilə münasibətini gizlətməyi dayandırıb. O zaman ilk dəfə olaraq onunla və ortaq uşaqları ilə birgə fotosunu paylaşıb. Şəkil "DREAM Fest" zamanı Bakıda çəkilib; həmin festival Emin Ağalarov tərəfindən təşkil olunur.
Alyona tez-tez ictimai tədbirlərdə görünsə də, sosial şəbəkələrini əsasən qapalı saxlayır. Sosial şəbəkə istifadəçiləri onun görünüşcə Ağalarovun keçmiş həyat yoldaşına bənzədiyini də qeyd ediblər: hər iki qadın qarasaçlıdır və üz cizgiləri – yanaq sümükləri, dolğun dodaqlar və ifadəli qaşlar – oxşardır. //Musavat.com

Миллиардер и владелец группы компаний «Агаларов», развелся со своей супругой Ириной, с которой прожил более 40 лет, и женился на своей 26-летней возлюбленной Алене Ивановой.
Об этом сообщил телеграм-канал «Adolfino Berlusconi».
По информации источника, у новобрачных уже есть дети. После свадьбы женщина, выбранная миллиардером, изменила свою фамилию на Агаларова в социальных сетях и в своей предпринимательской деятельности.
Ранее бизнесмен был долгое время женат на своей однокласснице Ирине. В 1979 году у них родился сын Эмин Агаларов, а через восемь лет — дочь Шейла. Об официальном разводе Агаларовых общественности не сообщалось.
1280_69ca68f1b09c60785c6feffc.jpg (181 KB)
А кто такая 27-летняя супруга Араза Агаларова, Алена Иванова?
О новой супруге Араза Агаларова, Алене Ивановой, в открытых источниках содержится некоторая дополнительная информация.
Сообщается, что Алена является индивидуальным предпринимателем и предоставляет услуги в области рекламы и маркетинга. После официального заключения брака с Аразом Агаларовым она изменила фамилию на Агаларова не только в паспорте, но и в социальных сетях.
Прошлым летом Алена перестала скрывать свои отношения с женатым возлюбленным. Тогда она впервые опубликовала совместное фото с ним и их общим ребенком. Снимок сделан в Баку во время фестиваля "DREAM Fest", который организован Эмином Агаларовым.
Хотя Алена часто появляется на общественных мероприятиях, свои социальные сети она преимущественно держит закрытыми. Пользователи соцсетей отметили, что внешне она похожа на бывшую супругу Агаларова: обе женщины брюнетки, и черты лица — скулы, пухлые губы и выразительные брови — схожи. //Musavat.com