67 yaşında… – Gəncliyin sirini açıqladı - FOTOLAR
Rusiyanın Arxangelsk vilayətindən olan 67 yaşlı Olqa Yadrixinskaya “Missis Şimalı” gözəllik müsabiqəsinin qalibi olub və gənc qalmağın sirlərini bölüşüb.
Medianews.az xəbər veirr ki, onun sözlərinə görə, əsas amil yaxşı genetika olsa da, o, özünə qulluq etməyi də unutmur.
Yadrixinskaya fiqurasını qorumaq üçün rəqslə məşğul olur, səhərlər isə üzünü buzla yuyur.
O, həmçinin hamamın gəncliyi qorumaqda mühüm rol oynadığını bildirib və daxili gözəlliyin də vacibliyini vurğulayıb – insanlara yaxşılıq etməyi və daha çox gülümsəməyi tövsiyə edib.
Qeyd edək ki, o, bu müsabiqədən əvvəl heç vaxt gözəllik yarışlarında iştirak etməyib. Yarış onun COVID-19 pandemiyası dövründə yaşadığı çətinliklərdən sonra həyata marağını yenidən qaytarıb. Hazırda isə o, 5 iyunda Moskvada keçiriləcək “Missis Rusiya” finalına hazırlaşır.

67 years old… – Revealed the secret of youth
Olga Yadrixinskaya, 67, from the Arkhangelsk region of Russia, won the "Mrs. North" beauty contest and shared the secrets of staying young.
Medianews.az reports that, according to her, while good genetics is the main factor, she also does not forget to take care of herself.
Yadrixinskaya engages in dancing to maintain her figure and washes her face with ice in the mornings.
She also mentioned that the bathhouse plays an important role in preserving youth and emphasized the importance of inner beauty – she advised people to do good and smile more.
It should be noted that she had never participated in beauty contests before this competition. The contest renewed her interest in life after the difficulties she experienced during the COVID-19 pandemic. Currently, she is preparing for the "Mrs. Russia" final to be held in Moscow on June 5.