67 yaşında… – Gəncliyin sirini açıqladı - FOTOLAR
Rusiyanın Arxangelsk vilayətindən olan 67 yaşlı Olqa Yadrixinskaya “Missis Şimalı” gözəllik müsabiqəsinin qalibi olub və gənc qalmağın sirlərini bölüşüb.
Medianews.az xəbər veirr ki, onun sözlərinə görə, əsas amil yaxşı genetika olsa da, o, özünə qulluq etməyi də unutmur.
Yadrixinskaya fiqurasını qorumaq üçün rəqslə məşğul olur, səhərlər isə üzünü buzla yuyur.
O, həmçinin hamamın gəncliyi qorumaqda mühüm rol oynadığını bildirib və daxili gözəlliyin də vacibliyini vurğulayıb – insanlara yaxşılıq etməyi və daha çox gülümsəməyi tövsiyə edib.
Qeyd edək ki, o, bu müsabiqədən əvvəl heç vaxt gözəllik yarışlarında iştirak etməyib. Yarış onun COVID-19 pandemiyası dövründə yaşadığı çətinliklərdən sonra həyata marağını yenidən qaytarıb. Hazırda isə o, 5 iyunda Moskvada keçiriləcək “Missis Rusiya” finalına hazırlaşır.

67 лет... – Он раскрыл секрет молодости
67-летняя Ольга Ядрихинская из Архангельской области России стала победительницей конкурса красоты «Миссис Север» и поделилась секретами молодости.
Medianews.az сообщает, что, по её словам, главным фактором является хорошая генетика, но она не забывает и ухаживать за собой.
Ядрихинская занимается танцами, чтобы поддерживать фигуру, а по утрам умывается ледяной водой.
Она также отметила, что баня играет важную роль в сохранении молодости и подчеркнула важность внутренней красоты — посоветовала людям творить добро и чаще улыбаться.
Отметим, что до этого конкурса она никогда не участвовала в конкурсах красоты. Участие вернуло ей интерес к жизни после трудностей, которые она пережила во время пандемии COVID-19. Сейчас она готовится к финалу «Миссис Россия», который состоится 5 июня в Москве.