4 bürc üçün yeni həyat
Aprel ayından sonra dörd bürc üçün həyat xeyli asanlaşacaq. Astroloqlar izah edirlər ki, Uranın Əkizlər bürcünə daxil olması bu bürclər üçün əlamətdar bir hadisədir.
Medianews.az lent.az-a istinadən xəbər verir ki, Uranın Buğa bürcünə daxil olmasına cəmi bir neçə həftə qalıb. Bu tranzit illərdir bəzi bürclər üçün gözlənilməzlik mənbəyi olub.
Xaos və gözlənilməzlik planeti olan Uranın aprelin 25-də Əkizlər bürcünə daxil olması ilə bəzi bürclər demək olar ki, dərhal rahatlıq hiss edəcəklər.
Bütün bürclər arasında, yəqin ki, dəyişikliyə ən çox nifrət edirsiniz. Xoş xəbər budur ki, aprelin 25-də Uran bürcünüzdən ayrıldıqdan sonra həyat sizin üçün xeyli asanlaşacaq və son bir neçə ildə yaşadığınız hər şeyin buna dəyər olduğunu anlayacaqsınız. Daha böyük açıqlıqdan artan uyğunlaşma qabiliyyətinə qədər hər şeyi olduğu kimi qəbul etməyi öyrənmisiniz. Yaxşı anlar yaxınlaşır.
Gözlənilməzlik planeti son bir neçə ili tərəfdaşlıq evinizdə keçirdiyindən, işlər çox qeyri-sabit hiss olunur. Təsadüfi mübahisələrdən tutmuş sirlərin açılmasına qədər romantik münasibətlərdə qarşıdurmalar yarana bilər. Aprelin 25-dən sonra "birdən yeni və maraqlı biri ilə qarşılaşma ehtimalınız var". Buna görə də daha çox ünsiyyət qurmaq çox vacibdir. Ətrafınızda yaxşı insanlar tapacaqsınız.
Gözlənilməzlik planeti aprelin 25-də Əkizlər bürcünə daxil olduqdan sonra işdəki həyat xeyli asanlaşacaq. Zamanla, nüfuzunuz yaxşılaşdıqca ətrafınızda mövcud olan hər hansı bir yanlış təsəvvür və anlaşılmazlıq tədricən aradan qalxacaq. Həmkarlarınıza heyranlıqdan tutmuş ən yaxşı imkanların təklif olunmasına qədər həyatınız öz axarına qayıtmaq üzrədir.
Bu ay ev həyatınıza tamamilə qapılacaqsınız: meditasiyadan ehtiyacı olan ailə üzvünə kömək etməyə qədər. Xoşbəxtlikdən, aprelin sonunda Uran bürcünü dəyişdikdən sonra həyat xeyli asanlaşacaq. Hələ də əsl mənsubiyyət hissi keçirməyənlər mənfi hallardan azad olaraq yeni bir ev mühiti tapmalı olacaqlar.

После апреля жизнь для четырёх знаков зодиака значительно упростится. Астрологи объясняют, что вход Урана в знак Близнецов — значимое событие для этих знаков.
Medianews.az со ссылкой на lent.az сообщает, что до входа Урана в знак Тельца осталось всего несколько недель. Этот транзит много лет являлся источником неожиданностей для некоторых знаков зодиака.
Планета хаоса и неожиданностей Уран 25 апреля входит в знак Близнецов, и некоторые знаки почувствуют облегчение практически сразу.
Наверное, вы наиболее из всех знаков не выносите перемен. Хорошая новость в том, что после выхода Урана из вашего знака 25 апреля жизнь для вас значительно упростится, и вы поймёте, что всё, что вы пережили в последние несколько лет, того стоило. Вы научились принимать всё как есть — от большей открытости до возросшей способности к адаптации. Хорошие времена уже близко.
Поскольку планета неожиданностей последние несколько лет находилась в доме партнёрства, дела ощущаются очень нестабильными. От случайных споров до раскрытия тайн могут возникать конфликты в романтических отношениях. После 25 апреля «возможно неожиданная встреча с новым и интересным человеком». Поэтому очень важно больше общаться. Вы найдёте вокруг себя хороших людей.
После того как планета неожиданностей 25 апреля войдёт в знак Близнецов, жизнь на работе значительно упростится. Со временем, по мере улучшения вашей репутации, любые неправильные представления и недоразумения вокруг постепенно исчезнут. От восхищения коллег до предложения лучших возможностей — ваша жизнь будет возвращаться в нормальное русло.
В этом месяце вы полностью погрузитесь в домашнюю жизнь: от медитаций до помощи нуждающемуся члену семьи. К счастью, после смены знака Урана в конце апреля жизнь сильно упростится. Те, кто ещё не испытывает настоящего чувства принадлежности, освободятся от негативных обстоятельств и найдут новую домашнюю обстановку.