Sürücülərin nəzərinə! -
İyulun 13-ü, saat 07:00-dək Bakı şəhərində aparılacaq təmir işləri ilə əlaqədar üç küçədə nəqliyyat vasitələrinin hərəkəti mərhələli şəkildə tam məhdudlaşdırılacaq.
Medianews.az xəbər verir ki, bu barədə Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinə (AAYDA) istinadən xəbər verir.
Məlumata görə, Səməd Vurğun küçəsi (Füzuli küçəsindən A.A.Bakıxanov küçəsinədək), Nazim Hikmət küçəsi (H.B.Zərdabi-Mətbuat prospektlərindən A.M. Şərifzadə küçəsinədək), Sənan Abdullayev küçəsi (“Baksol” yolu) - (Z.Bünyadov prospektindən S.Abdullayev küçəsi, döngə 1-dək) nəqliyyat vasitələrinin hərəkəti məhdudlaşdırılacaq.
AAYDA aparılan işlərlə əlaqədar yaranacaq müvəqqəti narahatlığa görə sürücülərdən anlayış göstərmələri və qeyd olunan müddətdə alternativ yollardan istifadə etmələrini xahiş edir.

До 07:00 13 июля в городе Баку в связи с ремонтными работами будет поэтапно полностью ограничено движение транспортных средств на трех улицах.
Medianews.az сообщает со ссылкой на Государственное агентство автомобильных дорог Азербайджана (ГААДА).
По информации, движение транспортных средств будет ограничено на улице Самеда Вургуна (от улицы Физули до улицы А.А.Бакиханова), улице Назима Хикмета (от проспекта Г.Б.Зардаби-Метбуат до улицы А.М. Шарифзаде), улице Сенана Абдуллаева (дорога "Баксол") - (от проспекта З.Бюнядова до улицы С.Абдуллаева, кольцо 1).
ГААДА просит водителей с пониманием отнестись к временным неудобствам, возникающим в связи с работами, и использовать альтернативные маршруты в указанный период.