İcra başçısı Vətən müharibəsi iştirakçısını köməkçisi
Medianews.az Ölkə.az-a istinadla xəbər verir ki, bu barədə icra başçısı Vüqar Novruzov müvafiq əmr imzalayıb.
Əmrə əsasən, Göygöl Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının köməkçisi Yusif Hacıyev vəzifəsindən azad edilib.
Digər əmrlə, o, İcra Hakimiyyəti Başçısı Aparatının Ərazi-təşkilat və ictimai-siyasi məsələlər şöbəsinin ictimai-siyasi və humanitar məsələlər sektorunun müdiri təyin olunub.
Qeyd edək ki, Yusif Faiq oğlu Hacıyev 1988-ci ildə anadan olub. O, Bakı Dövlət Universitetini bitirib. Y.Hacıyev Vətən müharibəsində Azərbaycanın ərazi bütövlüyü uğrunda gedən döyüşlərdə iştirak edib.

В Гёйгёльском районе Исполнительной власти произошло новое кадровое назначение.
Medianews.az со ссылкой на Ölkə.az сообщает, что об этом подписал соответствующий приказ глава исполнительной власти Вугар Новрузов.
Согласно приказу, помощник главы Гёйгёльской районной Исполнительной власти Юсиф Гаджиев освобожден от должности.
Другим приказом он назначен начальником сектора общественно-политических и гуманитарных вопросов отдела территориальной организации и общественно-политических вопросов аппарата главы Исполнительной власти.
Отметим, что Юсиф Фаик оглы Гаджиев родился в 1988 году. Он окончил Бакинский государственный университет. Ю. Гаджиев участвовал в боях за территориальную целостность Азербайджана в Отечественной войне.