İcra başçısı Vətən müharibəsi iştirakçısını köməkçisi
Medianews.az Ölkə.az-a istinadla xəbər verir ki, bu barədə icra başçısı Vüqar Novruzov müvafiq əmr imzalayıb.
Əmrə əsasən, Göygöl Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının köməkçisi Yusif Hacıyev vəzifəsindən azad edilib.
Digər əmrlə, o, İcra Hakimiyyəti Başçısı Aparatının Ərazi-təşkilat və ictimai-siyasi məsələlər şöbəsinin ictimai-siyasi və humanitar məsələlər sektorunun müdiri təyin olunub.
Qeyd edək ki, Yusif Faiq oğlu Hacıyev 1988-ci ildə anadan olub. O, Bakı Dövlət Universitetini bitirib. Y.Hacıyev Vətən müharibəsində Azərbaycanın ərazi bütövlüyü uğrunda gedən döyüşlərdə iştirak edib.

There has been a new personnel appointment at the Goygol District Executive Power.
Medianews.az citing Olke.az reports that the head of the executive, Vuqar Novruzov, has signed the relevant order.
According to the order, Yusif Hajiyev has been relieved from his position as the assistant to the head of the Goygol District Executive Power.
By another order, he was appointed as the head of the sector for socio-political and humanitarian issues of the Territorial-Organizational and Socio-Political Affairs Department of the Executive Power Head's Office.
It should be noted that Yusif Faig oglu Hajiyev was born in 1988. He graduated from Baku State University. Y. Hajiyev participated in the battles for the territorial integrity of Azerbaijan during the Patriotic War.