Paşinyanın keçmiş arvadı seçkilərdə
Ermənistan Baş naziri Nikol Paşinyanın keçmiş həyat yoldaşı Anna Akopyan iyunun 7-də keçiriləcək parlament seçkilərində hazırkı hökumət başçısını dəstəkləyəcək.
Medianews.az Teleqraf-a istinadla xəbər verir ki, bu barədə “İravunk” məlumat yayıb.
Nəşrin yazdığına görə, Akopyan yaxın ətrafı ilə açıq danışaraq bildirib ki, ayrılmalarına baxmayaraq, yenidən Paşinyanın seçilməsini dəstəkləyir və onlara da eyni şeyi etməyi məsləhət görür.
“Qoy münasibətlərimiz Baş nazirə münasibətinizin dəyişməsinə təsir etməsin, mən özüm vətəndaşlıq borcumu yerinə yetirəcəyəm və səsimi mütləq hazırkı Baş nazirə verəcəyəm”, - o bildirib.

Armenian Prime Minister Nikol Pashinyan's ex-wife Anna Akopyan will support the current head of government in the parliamentary elections to be held on June 7.
Medianews.az, citing Telegraph, reports that this was stated by "Iravunk".
According to the publication, Akopyan spoke openly with her close circle, saying that despite their separation, she supports Pashinyan's re-election and advises others to do the same.
"Let our relationship not affect your attitude towards the Prime Minister; I will fulfill my civic duty myself and will definitely give my vote to the current Prime Minister," she said.