Osimhen üçün inanılmaz təklif:
"Barselona"nın Viktor Osimhen üçün 100 milyon avrodan çox təklif etdiyi bildirilsə də, "Qalatasaray"ın 150 milyon avro tələb etdiyi və geri çəkilməkdən imtina etdiyi deyilir.
Medianews.az-ın Lent.az-a istinadən xəbərinə görə, Avropa nəhəngləri "Qalatasaray"ın ulduz hücumçusu Viktor Osimhenə maraq göstərməyə davam edir. Bu dəfə "Barselona" nigeriyalı futbolçu üçün diqqət çəkən həmlə edib.
Məlumata görə, "Barselona" Viktor Osimhen üçün hələ rəsmi olmayan, lakin 100 milyon avrodan çox məbləğdə təklif göndərib. Bu, transfer bazarında böyük ajiotaj yaradıb.
“Qalatasaray” rəhbərliyinin bu təklif qarşısında geri çəkilmədiyi məlum olub. “Qalatasaray”ın Osimhen üçün tələb etdiyi qiymətin 150 milyon avro olduğu bildirilir.
İki klub arasında danışıqların yaxın günlərdə necə davam edəcəyi hələ bilinməsə də, Osimhenin gələcəyi transfer pəncərəsinin ən çox müzakirə olunan mövzularından biri olacaq.

It is reported that although "Barcelona" has offered more than 100 million euros for Viktor Osimhen, "Galatasaray" demands 150 million euros and refuses to back down.
According to Medianews.az, citing Lent.az, European giants continue to show interest in Galatasaray's star striker Viktor Osimhen. This time, "Barcelona" has made an attention-grabbing move for the Nigerian footballer.
According to information, "Barcelona" has sent an unofficial but more than 100 million euro offer for Viktor Osimhen. This has created great excitement in the transfer market.
It has been revealed that the Galatasaray administration did not withdraw in the face of this offer. It is reported that the price Galatasaray demands for Osimhen is 150 million euros.
Although it is not yet known how negotiations between the two clubs will continue in the coming days, Osimhen's future will be one of the most discussed topics of the transfer window.