Loğman Məmiyev yüksək vəzifəyə
Medianews.az Qaynarinfo-ya istinadən xəbər verir ki, Loğman Məmiyev qurumun İdarə Heyətinin sədrinin müşaviri təyin edilib. Bu barədə İdarə Heyətinin sədri Vüsal Nəsirli müaviq əmr imzalayıb.
Xəbəri AAYDA-nın mətbuat xidmətindən saytımıza təsdiqləyiblər.
Qeyd edək ki, Loğman Məmiyev "Binagadi Oil Company" şirkətində inzibati məsələlər üzrə Baş direktorun müavini vəzifəsində işləyib.
Xatırladaq ki, bu ilin fevral ayının 6-sı Prezidentin Sərəncamı ilə AAYDA-nın İdarə Heyətinin sədri təyin olunan Vüsal Nəsirli bundan əvvəl Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi yanında Sosial Xidmətlər Agentliyinin İdarə Heyətinin sabiq sədr müavini Zaur Kamal oğlu İbrahimovu özünə inzibati idarəetmə məsələləri üzrə məsləhətçisi təyin etmişdi.

There has been a new appointment at the Azerbaijan State Agency of Automobile Roads (AAYDA).
Medianews.az reports citing Qaynarinfo that Logman Mamiyev has been appointed advisor to the Chairman of the Management Board of the agency. The Chairman of the Management Board, Vusal Nasirli, signed a temporary order regarding this.
The news was confirmed to our website by AAYDA’s press service.
It is noted that Logman Mamiyev previously worked as Deputy General Director for Administrative Affairs at the company "Binagadi Oil Company".
Recall that on February 6 of this year, Vusal Nasirli was appointed Chairman of the Management Board of AAYDA by Presidential Decree. Prior to that, he had appointed Zaur Kamal oglu Ibrahimov, former Deputy Chairman of the Management Board of the Social Services Agency under the Ministry of Labor and Social Protection of Population, as his advisor for administrative management matters.