Loğman Məmiyev yüksək vəzifəyə
Medianews.az Qaynarinfo-ya istinadən xəbər verir ki, Loğman Məmiyev qurumun İdarə Heyətinin sədrinin müşaviri təyin edilib. Bu barədə İdarə Heyətinin sədri Vüsal Nəsirli müaviq əmr imzalayıb.
Xəbəri AAYDA-nın mətbuat xidmətindən saytımıza təsdiqləyiblər.
Qeyd edək ki, Loğman Məmiyev "Binagadi Oil Company" şirkətində inzibati məsələlər üzrə Baş direktorun müavini vəzifəsində işləyib.
Xatırladaq ki, bu ilin fevral ayının 6-sı Prezidentin Sərəncamı ilə AAYDA-nın İdarə Heyətinin sədri təyin olunan Vüsal Nəsirli bundan əvvəl Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi yanında Sosial Xidmətlər Agentliyinin İdarə Heyətinin sabiq sədr müavini Zaur Kamal oğlu İbrahimovu özünə inzibati idarəetmə məsələləri üzrə məsləhətçisi təyin etmişdi.

В Государственном агентстве автомобильных дорог Азербайджана (ГААД) назначение на новую должность.
Как сообщает Medianews.az со ссылкой на Qaynarinfo, Логман Мамиев был назначен советником председателя Совета директоров учреждения. Об этом подписал временный приказ председатель Совета директоров Вусал Насирли.
Новость была подтверждена нашей редакцией пресс-службой ГААД.
Отметим, что Логман Мамиев ранее занимал должность заместителя генерального директора по административным вопросам в компании "Binagadi Oil Company".
Напомним, что 6 февраля этого года Указом Президента председателем Совета директоров ГААД был назначен Вусал Насирли, который ранее назначил себе советником по вопросам административного управления бывшего заместителя председателя Совета Агентства социальных услуг при Министерстве труда и социальной защиты населения Заура Камала оглу Ибрагимова.