Ən çətin bürclər — Onların öz doğruları var
Astroloq Büşra Barışık Önder münasibətlərdə və gündəlik həyatda ünsiyyət qurmaqda çətinlik yaradan üç bürcü açıqlayıb.
Demokrat.az xəbər verir ki, onun fikrincə, bu bürcləri birləşdirən əsas xüsusiyyət yalnız öz baxış bucaqlarına inanmaları və fərqli fikirlərə açıq olmamalarıdır.
Astroloq bildirib ki, siyahının ilk sırasında Oğlaq bürcü yer alır. Onun sözlərinə görə, onlar güzəştə getməyən və yalnız öz doğrularına əsasən hərəkət edən xarakterləri ilə seçilirlər.
İkinci yerdə Dolça bürcü qərarlaşıb. Öndər hesab edir ki, bu bürc altında doğulanlar fərqli dünyagörüşünə malik olduqları üçün hadisələrə qeyri-adi prizmadan yanaşır və bu da onlarla ortaq məxrəcə gəlməyi çətinləşdirir.
Siyahının üçüncü pilləsində isə Qız bürcü yer alıb. Astroloqun sözlərinə görə, Qız bürcünün həddindən artıq detallara diqqət yetirməsi və mükəmməllik axtarışı münasibətlərdə davamlı tənqidə və anlaşılmazlıqlara səbəb ola bilir.
Qeyd edək ki, astroloji şərhlər elmi cəhətdən təsdiqlənmiş faktlara deyil, astroloji inanclara əsaslanır və insanların xarakterini və davranışlarını etibarlı şəkildə müəyyən etdiyini göstərən elmi sübut yoxdur.

Astrolog Büshra Barışık Önder has revealed three zodiac signs that cause difficulties in communication in relationships and daily life.
Demokrat.az reports that according to her, the main characteristic that unites these zodiac signs is that they only believe in their own perspectives and are not open to different opinions.
The astrologer stated that Capricorn ranks first on the list. According to her, they stand out with their uncompromising nature and actions based solely on their own truths.
Aquarius is ranked second. Önder believes that those born under this sign have a different worldview, so they approach events from an unusual perspective, which makes it difficult to find common ground with them.
Virgo holds the third place on the list. According to the astrologer, Virgo's excessive attention to detail and pursuit of perfection can cause constant criticism and misunderstandings in relationships.
It should be noted that astrological comments are based on astrological beliefs rather than scientifically confirmed facts, and there is no scientific evidence showing that they reliably determine people's characters and behaviors.