Ən çətin bürclər — Onların öz doğruları var
Astroloq Büşra Barışık Önder münasibətlərdə və gündəlik həyatda ünsiyyət qurmaqda çətinlik yaradan üç bürcü açıqlayıb.
Demokrat.az xəbər verir ki, onun fikrincə, bu bürcləri birləşdirən əsas xüsusiyyət yalnız öz baxış bucaqlarına inanmaları və fərqli fikirlərə açıq olmamalarıdır.
Astroloq bildirib ki, siyahının ilk sırasında Oğlaq bürcü yer alır. Onun sözlərinə görə, onlar güzəştə getməyən və yalnız öz doğrularına əsasən hərəkət edən xarakterləri ilə seçilirlər.
İkinci yerdə Dolça bürcü qərarlaşıb. Öndər hesab edir ki, bu bürc altında doğulanlar fərqli dünyagörüşünə malik olduqları üçün hadisələrə qeyri-adi prizmadan yanaşır və bu da onlarla ortaq məxrəcə gəlməyi çətinləşdirir.
Siyahının üçüncü pilləsində isə Qız bürcü yer alıb. Astroloqun sözlərinə görə, Qız bürcünün həddindən artıq detallara diqqət yetirməsi və mükəmməllik axtarışı münasibətlərdə davamlı tənqidə və anlaşılmazlıqlara səbəb ola bilir.
Qeyd edək ki, astroloji şərhlər elmi cəhətdən təsdiqlənmiş faktlara deyil, astroloji inanclara əsaslanır və insanların xarakterini və davranışlarını etibarlı şəkildə müəyyən etdiyini göstərən elmi sübut yoxdur.

Астролог Бюшра Барышык Өндэр назвала три знака зодиака, которые создают трудности в отношениях и в ежедневном общении.
По информации Demokrat.az , по её мнению, главной особенностью, объединяющей эти знаки, является то, что они верят только в свою точку зрения и не открыты для разных мнений.
Астролог отметила, что на первом месте в списке стоит знак Козерог. По её словам, они выделяются своим характером, при котором не идут на компромиссы и действуют только исходя из своих убеждений.
На втором месте расположен знак Водолей. Өндэр считает, что люди, рожденные под этим знаком, имеют необычный взгляд на мир, поэтому смотрят на события под необычной призмой, что затрудняет достижение с ними общего согласия.
На третьем месте в списке находится знак Дева. По словам астролога, склонность Девы уделять чрезмерное внимание деталям и стремление к совершенству могут приводить к постоянной критике и непониманию в отношениях.
Отметим, что астрологические комментарии основаны не на научно подтверждённых фактах, а на астрологических верованиях, и нет научных доказательств того, что они надежно определяют характер и поведение людей.