Qazaxıstanda yol hərəkəti qaydalarını pozduğu üçün cərimələnən qadın qeyri-adi davranışı ilə diqqət çəkib.
Medianews.az xəbər verir ki, polis əməkdaşları tərəfindən saxlanılan və inzibati cərimə tətbiq edilən sürücü hadisədən sonra TikTok platformasında canlı yayım açıb.
O, polis əməkdaşlarının yanında musiqi sədaları altında rəqs edərək cəriməyə görə narahat olmadığını nümayiş etdirib.
Qadının rahat və şən davranışı sosial şəbəkələrdə geniş müzakirələrə səbəb olub. Canlı yayımı izləyənlər onun cəriməyə bu cür reaksiya verməsinə təəccübləndiklərini bildiriblər.

В Казахстане женщина, оштрафованная за нарушение правил дорожного движения, привлекла внимание своим необычным поведением.
Medianews.az сообщает, что водитель, остановленная сотрудниками полиции и подвергнутая административному штрафу, после инцидента начала прямой эфир на платформе TikTok.
Она танцевала под музыкальные звуки рядом с сотрудниками полиции, показывая, что штраф ее не беспокоит.
Спокойное и веселое поведение женщины вызвало широкие обсуждения в социальных сетях. Зрители прямого эфира выразили удивление по поводу такой реакции на штраф.