Səidə Brilliant Dadaşovanın iddialarına ağlayaraq cavab verdi
Müğənni Səidə Dadaşova xalası - Xalq artisti Brilliant Dadaşovanın özü və həyat yoldaşı ilə bağlı iddialarına cavab verib.
Bu barədə sənətçi "Tarixin bir günü" verilişində danışıb.
Səidə Xalq artistinin "Həyat yoldaşı Səidənin qabırğasını sındırıb" iddiasına qarşı bunları söyləyib:
"Brilliant xanıma, xalama böyük hörmətlə yanaşıram. Həmişə qayğıkeşdir, atam vəfat edəndən sonra təkliyə qapanmışdım. Doğrudan da xoşbəxtəm. Hansı ailədə problem olmur? Uşağım məktəbə gedir, dedilər ki, bu nə deməkdir? Əgər nəsə olubsa da, zəng et mənə, de ki, nə olub? Uşağım böyük travma yaşayır. Sadəcə öz anamdan danışmışam, dedilər ki, ananı saymırsan.
Bu gün niyə uşağım gəlib deyir ki, ana, mənə deyirlər atan sürücüdür? Ayıbdırmı? Pandemiya dövründə həyat yoldaşım sürücülük edib ailəsini dolandırdı. Haram pul yeməyib. Mənim işlərimi görür, başqa işləri var. Mən çox xoşbəxtəm, uşağıma travma yaşatmayın, nəsə olubsa da, bir daş altında, bir daş üstündə. Ya da bu sözü dedim, ondan çıxmadı, bacıma dedim, ondan çıxdı.
Allah 35 yaşımda mənə övlad payı verdi, imkan verin, rahat yaşayım. Mən bir insana tabe olmuşam, canıma yananım getdi. İndi də həyat yoldaşıma və oğluma tabeyəm. Elə bilirdim yanımda heç kim yoxdur, amma çox sağ olun, çox xoşbəxtəm, yanlış məlumatlar var, ona aydınlıq gətirdim, bəlkə onu da doldurublar. Əsəbi vaxtımda demişəm". (bizim.media)

Saida responded to Brilliant Dadashova's claims with tears.
Singer Saida Dadasova responded to the allegations made by her aunt - People's Artist Brilliant Dadasova - regarding herself and her husband.
The artist spoke about this on the show "A Day in History."
Saida said the following in response to the People's Artist's claim that "Her husband broke Saida's ribs":
"I have great respect for Brilliant khanum, my aunt. She is always caring; after my father's passing, I withdrew into solitude. I am truly happy. What family doesn’t have problems? My child goes to school, and they said, what does this mean? If something has happened, call me and tell me what happened? My child is undergoing great trauma. I have only talked about my own mother; they said I don’t respect my mother.
Why today does my child come and say, 'Mom, they tell me that my father is a driver'? Isn’t that shameful? During the pandemic, my husband worked as a driver to support our family. He has not earned money through illegitimate means. He handles my affairs and has other jobs. I am very happy; do not cause trauma to my child. If something has happened, it’s under one stone or over one stone. Or I said this word and it was ignored; I told my sister and it was ignored.
God granted me a child at the age of 35; let me live peacefully. I have submitted to one person, the one who cared about my soul has passed. Now I am devoted to my husband and my son. I thought no one was by my side, but thank you very much; I am very happy. There is misleading information, I clarified it, maybe they filled in that too. I said this when I was upset." (bizim.media)