​Qadın düşkünü olan 5 bürc
Bəzi kişilər var ki, münasibətdə sabit qalmaq onlar üçün çətin olur. Astrologiyaya görə, bunun səbəbi bəzən xarakter yox, məhz bürc enerjisi ilə bağlı olur. Flört etməyi sevən, diqqət mərkəzində olmağa çalışan və qadınlarla ünsiyyətdən zövq alan kişilər müəyyən bürclərdə daha çox rast gəlinir. Onlar romantik davranışları, cazibələri və macərapərəst ruhları ilə seçilirlər.
Medianews.az qadın düşkünü olan 5 bürcü təqdim edir:
Əkizlər bürcündən olan kişilər danışıq qabiliyyəti və cazibədar davranışları ilə qadınların diqqətini çəkməyi bacarır. Onlar monoton münasibətlərdən tez sıxılır və daim yeni həyəcan axtarışında olurlar. Flört etmək onlar üçün bir növ əyləncə hesab edilir. Bir qadına uzun müddət bağlı qalmaqda çətinlik çəkirlər. Sosial və enerjili olduqları üçün ətraflarında həmişə çox insan olur.
Şir bürcünün kişiləri diqqət görməyi və heyranlıq qazanmağı çox sevir. Onlar qadınların səmimi münaibətindən mənəvi qida alır və kompliment eşitməkdən xoşhal olurlar. Özlərini nümayiş etdirməyi sevən Şirlər tez-tez bir neçə qadının diqqət mərkəzində olmaq istəyirlər. Romantik jestləri ilə seçilsələr də, daim tərif gözləmələri münasibətlərdə problem yaradır. Sevilmək onlar üçün ehtiyac kimidir.
Azad ruhlu Oxatan kişiləri macəra və yenilik həvəskarıdır. Onlar ciddi münasibətdən çox, sərbəst həyat tərzinə üstünlük verirlər. Yeni insanlarla tanış olmaq və fərqli münasibətlər yaşamaq Oxatan üçün həyəcan mənbəyidir. Bu bürcün kişiləri bir yerdə uzun müddət qalmağı sevmirlər. Məhz buna görə də tez-tez “qadın düşkünü” damğası alırlar.
Tərəzi bürcü kişiləri romantik və zərif davranışları ilə seçilir. Onlar gözəlliyə və estetikaya böyük önəm verirlər. Qadınlarla ünsiyyət qurmaq Tərəzi üçün həm rahat, həm də xoş bir prosesdir. Çox vaxt bir anda bir neçə insana maraq göstərə bilirlər. Münasibətlərdə qərarsız olmaları isə onları tez-tez çətin vəziyyətə salır.
Dolça kişiləri sərbəstliyi sevən və emosional bağlılıqdan qaçan xarakterləri ilə tanınır. Onlar qeyri-adi münasibətlərə və fərqli insanlara maraq göstərirlər. Bir münasibət daxilində belə daim yeni həyəcan axtara bilərlər. Dolçalar qadınlarla dostluq qurmaqda çox rahat olduqları üçün tez-tez yanlış anlaşılırlar. Onların dəyişkən xarakteri münasibətlərdə sabitliyi çətinləşdirir.(Metbuat.az)

Есть мужчины, для которых оставаться стабильными в отношениях оказывается сложным. По словам астрологии, причина этому иногда связана не с характером, а именно с энергией знака зодиака. Мужчины, которые любят флиртовать, стараются быть в центре внимания и получают удовольствие от общения с женщинами, чаще встречаются среди определённых знаков зодиака. Они выделяются своим романтическим поведением, обаянием и духом авантюризма.
Medianews.az представляет 5 знаков зодиака, склонных к увлечению женщинами:
Мужчины, рожденные под знаком Близнецов, умеют привлекать внимание женщин своими речевыми способностями и обаятельным поведением. Они быстро устают от однообразных отношений и постоянно ищут новые острые ощущения. Флирт для них — своего рода развлечение. Им трудно оставаться связанными с одной женщиной долгое время. Поскольку они социальны и энергичны, вокруг них всегда много людей.
Мужчины-Львы любят быть в центре внимания и получать восхищение. Они получают духовную пищу от искреннего внимания женщин и рады слышать комплименты. Львы, любящие демонстрировать себя, часто хотят быть в центре внимания сразу нескольких женщин. Несмотря на то, что их выделяют романтические жесты, постоянное ожидание похвалы создает проблемы в отношениях. Быть любимыми для них — как необходимость.
Мужчины-Стрельцы — свободолюбивые искатели приключений и новизны. Они предпочитают свободный образ жизни строгим отношениям. Знакомство с новыми людьми и переживание различных отношений для Стрельца — источник волнения. Мужчины этого знака не любят долго находиться на одном месте. Именно поэтому они часто получают клеймо «женолюбов».
Мужчины-Весы выделяются своим романтическим и изящным поведением. Они придают большое значение красоте и эстетике. Общение с женщинами для Весов — и удобный, и приятный процесс. Часто они могут проявлять интерес сразу к нескольким людям. Однако нерешительность в отношениях часто ставит их в трудное положение.
Мужчины-Водолеи известны своей любовью к свободе и избеганием эмоциональной привязанности. Они проявляют интерес к необычным отношениям и разным людям. Даже в рамках одних отношений они могут постоянно искать новые эмоции. Водолеи легко заводят дружбу с женщинами, поэтому их часто неправильно понимают. Их изменчивый характер затрудняет стабильность в отношениях. (Metbuat.az)