"Oğluma rayonlu qızı almaram"
Rusiyalı jurnalist və aparıcı Kseniya Sobçak VK-da platformasında yayımlanan “Sənin haqqında nə düşünürlər?” adlı verilişində maraqlı etiraflar edib.
Aparıcı oğlu Platonun əyalətdən olan qızla münasibət qurmasının əleyhinə olduğunu deyib.
Verilişin qonağı Proxor Şalyapinin “Əgər oğlun gələcəkdə bütün mirasını həyat yoldaşının adına keçirsə, buna necə reaksiya verərsən?” sualında da o, "Belə vəziyyətin yaranmasının qarşısını əvvəlcədən alacam" deyə cavab verib: "
“Hər şeyi elə təşkil edəcəm ki, Saratovdan qatarla gələn hansısa qız mənim oğluma yaxın düşməsin. O sarışındır, Çin dili dərsləri alır, repetitorları var. İndi repetitorların qiyməti dəhşət bahadır... ....Onun yanında mənim kimi anası var. Birdən gedib kor -kobud bir əyalət qızı seçər. Sonra o da anası ilə gəlib mənim mənzilimə rahatca yerləşib borş bişirərlər. Üstəlik də deyərlər ki, “Kseniyanın gözəl brilyantları var, bizə hədiyyə eləsin. Ona görə də yox! Mən hər şeyi əvvəlcədən düşünərəm”, – deyə Sobçak bildirib.
Qeyd edək ki, Sobçakın aktyor Maksim Vitorqandan 9 yaşlı Platon adlı oğlu var.
Cütlük 2019-cu ilin yazında boşanıb. Teleaparıcı bildirib ki, ayrılıq övladları üçün mümkün qədər sakit keçib və onlar heç vaxt oğullarından bir-birlərinə qarşı təsir vasitəsi kimi istifadə etməyiblər./News24.az

Российская журналистка и ведущая Ксения Собчак в программе на платформе ВК под названием «Что о тебе думают?» сделала интересные признания.
Ведущая заявила, что против того, чтобы её сын Платон строил отношения с девушкой из провинции.
В ответ на вопрос гостя программы Прохора Шаляпина: «Если твой сын в будущем передаст всё наследство на имя жены, как ты отреагируешь?» она ответила: «Я заранее предотвратю такую ситуацию».
«Я всё устрою так, что никакая девочка из Саратова, приехавшая поездом, не сможет сблизиться с моим сыном. Он блондин, занимается китайским языком, у него есть репетиторы. Сейчас репетиторы стоят очень дорого... У него есть такая мама, как я. А вдруг он выберет какую-то непросвещённую деревенскую девушку. Потом она вместе со своей мамой придёт, спокойно поселится в моей квартире и будет варить борщ. И при этом скажут, что «у Ксении красивые бриллианты — пусть подарит нам». Поэтому нет! Я обо всём подумаю заранее», — сказала Собчак.
Отметим, что у Собчак есть сын Платон девяти лет от актёра Максима Виторгана.
Пара развелась весной 2019 года. Телеведущая заявила, что расставание прошло максимально спокойно ради их общего ребёнка, и они никогда не использовали сына в качестве средства воздействия друг на друга./News24.az