"Oğluma rayonlu qızı almaram"
Rusiyalı jurnalist və aparıcı Kseniya Sobçak VK-da platformasında yayımlanan “Sənin haqqında nə düşünürlər?” adlı verilişində maraqlı etiraflar edib.
Aparıcı oğlu Platonun əyalətdən olan qızla münasibət qurmasının əleyhinə olduğunu deyib.
Verilişin qonağı Proxor Şalyapinin “Əgər oğlun gələcəkdə bütün mirasını həyat yoldaşının adına keçirsə, buna necə reaksiya verərsən?” sualında da o, "Belə vəziyyətin yaranmasının qarşısını əvvəlcədən alacam" deyə cavab verib: "
“Hər şeyi elə təşkil edəcəm ki, Saratovdan qatarla gələn hansısa qız mənim oğluma yaxın düşməsin. O sarışındır, Çin dili dərsləri alır, repetitorları var. İndi repetitorların qiyməti dəhşət bahadır... ....Onun yanında mənim kimi anası var. Birdən gedib kor -kobud bir əyalət qızı seçər. Sonra o da anası ilə gəlib mənim mənzilimə rahatca yerləşib borş bişirərlər. Üstəlik də deyərlər ki, “Kseniyanın gözəl brilyantları var, bizə hədiyyə eləsin. Ona görə də yox! Mən hər şeyi əvvəlcədən düşünərəm”, – deyə Sobçak bildirib.
Qeyd edək ki, Sobçakın aktyor Maksim Vitorqandan 9 yaşlı Platon adlı oğlu var.
Cütlük 2019-cu ilin yazında boşanıb. Teleaparıcı bildirib ki, ayrılıq övladları üçün mümkün qədər sakit keçib və onlar heç vaxt oğullarından bir-birlərinə qarşı təsir vasitəsi kimi istifadə etməyiblər./News24.az

Russian journalist and presenter Ksenia Sobchak made interesting confessions on her VK platform show "What do they think about you?".
The presenter said she is against her son Platon having a relationship with a girl from the provinces.
When the guest of the show, Prokhor Shalyapin, asked, "If your son transfers his entire inheritance to his wife's name in the future, how would you react?" she replied, "I will prevent such a situation from arising in advance":
“I will organize everything so that some girl coming by train from Saratov does not get close to my son. He is blonde, takes Chinese language lessons, has tutors. Now, the price of tutors is extremely high... He also has a mother like me beside him. Suddenly, he might pick a provincial girl who is rough and clumsy. Then she and her mother will come and settle comfortably in my apartment and cook borscht. Moreover, they will say, 'Ksenia has beautiful diamonds, she should give them to us as gifts. Therefore, no!' I plan everything in advance,” Sobchak said.
It should be noted that Sobchak has a 9-year-old son named Platon with actor Maxim Vitorgan.
The couple divorced in the spring of 2019. The TV presenter stated that the separation proceeded as peacefully as possible for their three children and they have never used their son as a means of influence against each other. /News24.az