Messi əsəbiləşib özündə çıxdı -
ABŞ-ın yüksək futbol liqasında mövsümə uğursuz start verən Inter Miami CF ilk turda Los Angeles FC ilə qarşılaşmada minimal hesabla məğlub olub - 0:1.
Medianews.az Milli.Az-a istinadən xəbər verir ki, görüş zamanı meydanda gərgin anlar yaşanıb. Komandanın lideri Lionel Messi hakim qərarlarından narazı qalaraq emosiyalarına hakim ola bilməyib. Bildirilir ki, argentinalı ulduz matçdan sonra referilərlə danışmaq üçün onların otağına yollanmaq istəyib.
Lakin vəziyyətin daha da gərginləşməsinin qarşısını komanda yoldaşı Luis Suarez alıb. Təcrübəli hücumçu Messini sakitləşdirərək onu bu addımdan çəkindirib.
Beləliklə, "İnter Mayami" yeni mövsümə məğlubiyyətlə başlasa da, komandada emosiyaların yüksək olduğu diqqətdən yayınmayıb.

Месси рассержался и вышел из себя -
В Высшей футбольной лиге США команда Интер Майами СФ неудачно начала сезон, проиграв в первом туре Минимальным счетом команде Лос-Анджелес ФК - 0:1.
Medianews.az, со ссылкой на Milli.Az, сообщает, что во время встречи на поле были напряженные моменты. Лидер команды Лионель Месси, недовольный решениями судей, не смог сдержать эмоции. Сообщается, что аргентинская звезда после матча хотел отправиться в комнату арбитров, чтобы поговорить с ними.
Однако командный товарищ Луис Суарес предотвратил дальнейшее обострение ситуации. Опытный нападающий успокоил Месси и отговорил его от этого шага.
Таким образом, хотя "Интер Майами" и начал новый сезон с поражения, явно было заметно высокое эмоциональное напряжение в команде.