Kamran Bayramovun ilkin vəziyyəti
Türkiyənin Antalya şəhərində Türk Dünyası Parlamentlərarası beynəlxalq futbol turnirində zədələnən Milli Məclisin deputatı Kamran Bayramovun ilkin vəziyyəti məlum olub.
Medianews.az xəbər verir ki, turnirdə iştirak edən yığmanın kapitanı Fazil Mustafa Oxu.az-a açıqlamasında deyib ki, Kamran Bayramov hazırda xəstəxanadadır:
"İlkin məlumata görə, çarpaz bağlarında qopma var. Rentgen və MRT müayinəsindən keçir. Ümid edək ki, yaxşı olacaq. Görünür ki, əməliyyatlıq məsələdir".
F.Mustafa qeyd edib ki, həmkarının zədələnməsi onların oyununa da təsir edib:
"Kamran müəllimin zədələnməsi oyunumuza təsir etdi. Mənim də sağ ayağım zədəli idi. Çətinliklə oyunlara çıxırdım".

Начальное состояние Камрана Байрамова
В городе Анталья Турции стало известно об изначальном состоянии депутата Милли Меджлиса Камрана Байрамова, получившего травму на международном футбольном турнире среди парламентов тюркского мира.
По сообщению Medianews.az, капитан сборной, участвовавшей в турнире, Фазил Мустафа в интервью Oxu.az сообщил, что Камран Байрамов в настоящее время находится в больнице:
"По предварительной информации, есть отрыв связок колена. Проходит рентген и МРТ обследование. Будем надеяться, что все будет хорошо. Похоже, что требуется операция".
Ф. Мустафа отметил, что травма коллеги также повлияла на их игру:
"Травма учителя Камрана повлияла на нашу игру. У меня тоже была травма правой ноги. С трудом выходил на игры".