Kamran Bayramovun ilkin vəziyyəti
Türkiyənin Antalya şəhərində Türk Dünyası Parlamentlərarası beynəlxalq futbol turnirində zədələnən Milli Məclisin deputatı Kamran Bayramovun ilkin vəziyyəti məlum olub.
Medianews.az xəbər verir ki, turnirdə iştirak edən yığmanın kapitanı Fazil Mustafa Oxu.az-a açıqlamasında deyib ki, Kamran Bayramov hazırda xəstəxanadadır:
"İlkin məlumata görə, çarpaz bağlarında qopma var. Rentgen və MRT müayinəsindən keçir. Ümid edək ki, yaxşı olacaq. Görünür ki, əməliyyatlıq məsələdir".
F.Mustafa qeyd edib ki, həmkarının zədələnməsi onların oyununa da təsir edib:
"Kamran müəllimin zədələnməsi oyunumuza təsir etdi. Mənim də sağ ayağım zədəli idi. Çətinliklə oyunlara çıxırdım".

The initial condition of Kamran Bayramov
The initial condition of Member of the National Assembly Kamran Bayramov, who was injured at the International Football Tournament of the Turkic World Interparliamentary in Antalya, Turkey, has been revealed.
Medianews.az reports that Fazil Mustafa, the captain of the team participating in the tournament, told Oxu.az that Kamran Bayramov is currently in the hospital:
"According to initial information, there is a rupture in the cruciate ligaments. He is undergoing X-ray and MRI examinations. Let's hope it will be good. It seems to be a matter requiring surgery."
F. Mustafa noted that his colleague's injury also affected their game:
"The injury of teacher Kamran affected our game. My right leg was also injured. I was having difficulty playing games."