Ailənin “görünməz liderləri”
Numeroloq və astroloqların fikrincə, bəzi doğum tarixləri insanları ailədə “birləşdirici qüvvə” roluna daha meyilli edir.
Medianews.az xəbər verir ki, bu insanlar yaxınlarını bir arada saxlamaq, görüşlər təşkil etmək və ailə bağlarını gücləndirməkdə daha aktiv olurlar.
Mütəxəssislərə görə, ayın 2-də doğulanlar qayğıkeş və empatik xüsusiyyətləri ilə seçilir.
9-da doğulanlar isə daha enerjili və təşəbbüskar hesab olunur, ailə daxilində insanları bir araya gətirən planlar və tədbirlər təşkil edirlər.
17-də doğulanlar məsuliyyətli və sabit xarakterləri ilə ailənin dayaq sütunu kimi təsvir olunur, uzunmüddətli planlar və ənənələr qururlar.
24-də doğulanlar isə mehriban və emosional dəstəyi ilə seçilir, ailə üzvləri üçün etibarlı və sakitləşdirici bir mühit yaradırlar.

«Невидимые лидеры» семьи
По мнению нумерологов и астрологов, некоторые даты рождения склоняют людей к роли "объединяющей силы" в семье.
Medianews.az сообщает, что такие люди более активны в том, чтобы держать близких вместе, организовывать встречи и укреплять семейные связи.
По мнению специалистов, рожденные 2-го числа отличаются заботливым и эмпатичным характером.
Рожденные 9-го числа считаются более энергичными и инициативными, они организуют планы и мероприятия, которые собирают семью вместе.
Рожденные 17-го числа описываются как ответственные и стабильные, как опора семьи, строят долгосрочные планы и традиции.
Рожденные 24-го числа выделяются своей добротой и эмоциональной поддержкой, создавая надежную и успокаивающую атмосферу для членов семьи.