2026-cı ilin ən gözəl 4 günündən biri:
Məşhur astroloq Dinçer Güner bildirib ki, yeni münasibətə başlamaq üçün ilin ən güclü günlərindən biridir.
Astroloqun sözlərinə əsasən, Veneranın Əkizlər bürcündə, Marsın isə Qoç bürcündə hərəkət etdiyi sekstil bucağı sevgi və münasibətlər sahəsində son dərəcə müsbət təsirlər yaradır. Güner bu günü “ilin ən gözəl 4 günündən biri” kimi xarakterizə edib.
Xüsusilə subaylar üçün diqqətçəkən enerjilərin aktiv olduğunu vurğulayan Güner qeyd edib ki, bəyəndiyiniz insana hisslərinizi açmaq, ilk addımı atmaq üçün göy üzü güclü dəstək verir.
Astroloji təsirlərə görə, ünsiyyət enerjisi yüksəlir, diqqət çəkmək və qarşı tərəfdə təsir yaratmaq daha asan olur. Münasibətdə olan şəxslər üçün isə bu dövr sevgini yenidən alovlandıra bilər.
Göy üzündəki bu müsbət enerji yalnız sevgi həyatına deyil, iş və karyera sahələrinə də təsir göstərir. Xüsusilə satış, reklam, marketinq, ictimaiyyətlə əlaqələr və rəqəmsal media sahəsində çalışanlar üçün yeni fürsətlərin yarana biləcəyi vurğulanır./Musavat.com

Love confessions, surprise messages are at the door!
Famous astrologer Dinçer Güner stated that it is one of the strongest days of the year to start a new relationship.
According to the astrologer, the sextile aspect formed by Venus moving in Gemini and Mars moving in Aries creates extremely positive effects in the field of love and relationships. Güner characterized this day as “one of the 4 most beautiful days of the year.”
Highlighting that the energizing energies are especially active for singles, Güner noted that the sky provides strong support for expressing your feelings to the person you like and taking the first step.
According to the astrological influences, communication energy rises, making it easier to attract attention and make an impact on the other party. For those in relationships, this period can rekindle love.
This positive energy in the sky affects not only love life but also work and career areas. It is emphasized that new opportunities may arise especially for those working in sales, advertising, marketing, public relations, and digital media./Musavat.com