2026-cı ilin ən gözəl 4 günündən biri:
Məşhur astroloq Dinçer Güner bildirib ki, yeni münasibətə başlamaq üçün ilin ən güclü günlərindən biridir.
Astroloqun sözlərinə əsasən, Veneranın Əkizlər bürcündə, Marsın isə Qoç bürcündə hərəkət etdiyi sekstil bucağı sevgi və münasibətlər sahəsində son dərəcə müsbət təsirlər yaradır. Güner bu günü “ilin ən gözəl 4 günündən biri” kimi xarakterizə edib.
Xüsusilə subaylar üçün diqqətçəkən enerjilərin aktiv olduğunu vurğulayan Güner qeyd edib ki, bəyəndiyiniz insana hisslərinizi açmaq, ilk addımı atmaq üçün göy üzü güclü dəstək verir.
Astroloji təsirlərə görə, ünsiyyət enerjisi yüksəlir, diqqət çəkmək və qarşı tərəfdə təsir yaratmaq daha asan olur. Münasibətdə olan şəxslər üçün isə bu dövr sevgini yenidən alovlandıra bilər.
Göy üzündəki bu müsbət enerji yalnız sevgi həyatına deyil, iş və karyera sahələrinə də təsir göstərir. Xüsusilə satış, reklam, marketinq, ictimaiyyətlə əlaqələr və rəqəmsal media sahəsində çalışanlar üçün yeni fürsətlərin yarana biləcəyi vurğulanır./Musavat.com

Признания в любви, неожиданные сообщения на пороге!
Известный астролог Динчер Гюнер заявил, что это один из самых сильных дней в году для начала новых отношений.
По словам астролога, секстиль Венеры в Близнецах и Марса в Овне оказывает чрезвычайно положительное влияние в области любви и отношений. Гюнер охарактеризовал этот день как «один из четырех самых прекрасных дней в году».
Он особенно отметил активность энергий, привлекающих внимание одиноких людей, подчеркнув, что небо оказывает мощную поддержку для того, чтобы раскрыть свои чувства тому, кто вам нравится, и сделать первый шаг.
Согласно астрологическим влияниям, энергия общения повышается, привлекать внимание и производить впечатление на собеседника становится проще. Для тех, кто уже в отношениях, этот период может заново разжечь любовь.
Эта положительная энергия на небесах влияет не только на личную жизнь, но и на работу и карьеру. Особенно подчеркивается, что у тех, кто работает в сферах продаж, рекламы, маркетинга, связей с общественностью и цифровых медиа, могут возникнуть новые возможности./Musavat.com