Marketdə baş verən zorakılıq hadisəsi kameraya düşüb -
Məlumata görə, hadisə Cənubi Kaliforniyada yerləşən “Vhole Foods” mağazasında baş verib. Təxminən 30 yaşlarında olduğu bildirilən şübhəli şəxs qadına qarşı qeyri-etik hərəkətlər edərək fiziki təmasda olub. Görüntülərdə onun əlində mobil telefon olduğu da əks olunub.
Santa Clarita Valley Şerif İdarəsi şübhəlinin kimliyinin müəyyənləşdirilməsi üçün ictimaiyyətə müraciət edib. Vətəndaşlardan şübhəlini tanıdıqları halda hüquq mühafizə orqanlarına məlumat vermələri xahiş olunur.
Hazırda faktla bağlı araşdırma davam edir. Rəsmi qurumlar ictimai yerlərdə baş verən bu cür halların ciddi nəzarətdə saxlanıldığını bildiriblər.

The act of violence that occurred in the market was caught on camera -
According to the information, the incident occurred at the "Whole Foods" store located in Southern California. The suspect, who is reported to be about 30 years old, engaged in inappropriate behavior and physical contact against a woman. The footage also shows that he had a mobile phone in his hand.
The Santa Clarita Valley Sheriff’s Department has appealed to the public to identify the suspect. Citizens who recognize the suspect are asked to inform law enforcement agencies.
An investigation into the case is currently ongoing. Official bodies have stated that such incidents occurring in public places are being closely monitored.