DiKapriodan illər sonra “Titanik” etirafı: Eşidənlər təəccübləndi
"Oskar" mükafatlı aktyor Leonardo DiKaprio kino tarixinin ən ikonik filmlərindən biri sayılan "Titanik" haqqında diqqətçəkən etirafla gündəmə gəlib. Məşhur aktyor illər sonra açıqladığı bu fikirlə bir çox pərəstişkarını təəccübləndirib.
Milli.Az xəbər verir ki, 51 yaşlı Leonardo DiKaprio "Variety" jurnalının Actors on Actors layihəsi çərçivəsində aktrisa Cennifer Lourenslə keçirdiyi müsahibədə səmimi açıqlamalar verib. Söhbət zamanı DiKaprio rol aldığı filmləri adətən yenidən izləməyi sevmədiyini bildirib.
Aktyor karyerasının ən yaddaqalan layihələrindən biri olan "Titanik" filmini isə heç vaxt yenidən izləmədiyini etiraf edib. Cennifer Lourensin "Titaniki sonradan izləmisən?" sualına DiKaprio qısa və konkret şəkildə "Xeyr, izləməmişəm" cavabını verib.
Cennifer Lourens aktyoru filmi yenidən izləməyə razı salmağa çalışaraq, "Mütləq baxmalısan. İndi baxsan, çox xoşuna gələr" deyib. DiKaprio zarafatla cavab verərək, "Mən filmlərimi çox izləmirəm. Bəs sən izləyərdin?" sualını ünvanlayıb.
Lourens isə gülərək, "Xeyr, çünki 'Titanik' kimi bir film çəkməmişəm. Əgər çəksəydim, mütləq izləyərdim", - deyə cavab verib.

Актер, обладатель премии «Оскар» Леонардо ДиКаприо стал предметом внимания благодаря выразительному признанию о фильме «Титаник», который считается одним из самых знаковых в истории кино. Знаменитый актер удивил многих своих поклонников этой мыслью, высказанной спустя годы.
По сообщению Milli.Az, 51-летний Леонардо ДиКаприо в интервью в рамках проекта Actors on Actors журнала «Variety», проведенном с актрисой Дженнифер Лоуренс, дал откровенные ответы. Во время беседы ДиКаприо заявил, что обычно не любит пересматривать фильмы, в которых играет.
Однако он признался, что никогда не пересматривал фильм «Титаник», один из самых запоминающихся проектов его карьеры. На вопрос Дженнифер Лоуренс «Ты пересматривал «Титаник»?» ДиКаприо ответил коротко и конкретно: «Нет, не пересматривал».
Дженнифер Лоуренс попыталась убедить актера посмотреть фильм заново, сказав: «Ты обязательно должен посмотреть. Сейчас тебе очень понравится». В ответ ДиКаприо в шутку сказал: «Я не очень часто пересматриваю свои фильмы. А ты?»
Лоуренс, улыбаясь, ответила: «Нет, потому что я не снимала фильм, подобный «Титанику». Если бы сняла, я бы обязательно посмотрела».