DiKapriodan illər sonra “Titanik” etirafı: Eşidənlər təəccübləndi
"Oskar" mükafatlı aktyor Leonardo DiKaprio kino tarixinin ən ikonik filmlərindən biri sayılan "Titanik" haqqında diqqətçəkən etirafla gündəmə gəlib. Məşhur aktyor illər sonra açıqladığı bu fikirlə bir çox pərəstişkarını təəccübləndirib.
Milli.Az xəbər verir ki, 51 yaşlı Leonardo DiKaprio "Variety" jurnalının Actors on Actors layihəsi çərçivəsində aktrisa Cennifer Lourenslə keçirdiyi müsahibədə səmimi açıqlamalar verib. Söhbət zamanı DiKaprio rol aldığı filmləri adətən yenidən izləməyi sevmədiyini bildirib.
Aktyor karyerasının ən yaddaqalan layihələrindən biri olan "Titanik" filmini isə heç vaxt yenidən izləmədiyini etiraf edib. Cennifer Lourensin "Titaniki sonradan izləmisən?" sualına DiKaprio qısa və konkret şəkildə "Xeyr, izləməmişəm" cavabını verib.
Cennifer Lourens aktyoru filmi yenidən izləməyə razı salmağa çalışaraq, "Mütləq baxmalısan. İndi baxsan, çox xoşuna gələr" deyib. DiKaprio zarafatla cavab verərək, "Mən filmlərimi çox izləmirəm. Bəs sən izləyərdin?" sualını ünvanlayıb.
Lourens isə gülərək, "Xeyr, çünki 'Titanik' kimi bir film çəkməmişəm. Əgər çəksəydim, mütləq izləyərdim", - deyə cavab verib.

Years after DiCaprio, the "Titanic" confession: Those who heard were surprised
Oscar-winning actor Leonardo DiCaprio has come to the spotlight with a striking confession about "Titanic," considered one of the most iconic films in cinema history. The famous actor surprised many of his fans with this statement he made years later.
According to Milli.Az, 51-year-old Leonardo DiCaprio gave sincere statements in an interview with actress Jennifer Lawrence as part of Variety magazine's Actors on Actors project. During the conversation, DiCaprio said he usually does not like to rewatch the films he starred in.
The actor admitted that he has never rewatched the film "Titanic," one of the most memorable projects of his career. In response to Jennifer Lawrence's question "Have you watched Titanic afterward?" DiCaprio gave a short and definite answer, "No, I haven't watched it."
Jennifer Lawrence tried to persuade the actor to watch the film again, saying, "You absolutely have to watch it. You would like it a lot if you watch it now." DiCaprio responded jokingly by asking, "I don't watch my films much. But would you watch yours?"