Vəfa və Şəbnəm qalmaqalı səngimir - dəvətnaməni parçaladı...
Bir küsülü, bir barışıq olan müğənnilər Şəbnəm Tovuzlu və Vəfa Şərifova arasında növbəti gərginlik yaşanıb.
Milli.Az xəbər verir ki, Rəngarəng verilişinə müsahibə verən Vəfa Şərifova: "Mən borcluyam kiminsə ad gününə gəlim? Gəlmirəm deyə mən söyülməliyəm? Mən o, saxtakarlığı edə bilmərəm. O müğənni ilə mənim söz-söhbətimi bütün ölkə bilir. O deyilən sözlərdən, yaşanan hadisələrdən sonra, necə onu təbrik edə bilərəm? Mən onu təbrik etməsəm guya nə dəyişəcək ki?" deyə açıqlama verib.
Qeyd edək ki, Şəbnəm Tovuzlu onun ad günü dəvətnaməsini qəbul etmədiyinə görə, dəvətnaməni parçalara bölmüşdü.
Xatırladaq ki, bir müddət əvvəl Şəbnəm Tovuzlu Vəfanın uzun illərdir onun hesabına reklam olunduğunu dilə gətirmişdi.

Между певицами Шабнам Товузлу и Вафой Шарифовой, которые неоднократно ссорились и мирились, произошел новый конфликт.
Как сообщает Milli.Az, в интервью программе "Ренгаренг" Вафa Шарифова заявила: "Я должна кому-то прийти на день рождения? Если я не приду, меня должны оскорблять? Я не могу пойти на эту фальшь. Вся страна знает наши с той певицей разговоры. После сказанных слов и произошедших событий, как я могу ее поздравить? Что изменится, если я не поздравлю?" — заявила она.
Отметим, что Шабнам Товузлу, не приняв её приглашение на день рождения, разорвала приглашение на части.
Напомним, что некоторое время назад Шабнам Товузлу заявила, что Вафа уже много лет рекламируется за её счёт.