Sabah 4 rayonda qaz olmayacaq
Bildirilib ki, payız-qış mövsümünə hazırlıq işləri ilə əlaqədar iyunun 24-də saat 09:00-dan işlər yekunlaşanadək Yevlax rayonunun Malbinəsi, Qoyunbinəsi, Qaraməmmədli, Qaramanlı, Hacımahmudlu, Nurallar, Dəlləklər, Nəmərli, Köyük, Rüstəmli kəndlərinin qaz təchizatında müvəqqəti fasilə yaranacaq.
Qeyd olunub ki, təmir-quraşdırma və payız-qış mövsümünə hazırlıq işləri ilə əlaqədar sabah saat 09:00-dan işlər yekunlaşanadək Neftçala şəhərinin və rayonun Həsənabad, Bankə, Şəbəkə qəsəbələrinin, həmçinin Kürkənd, Mirqurbanlı, Günəşli kəndlərinin qaz təchizatında da müvəqqəti fasilə yaranacaq.
Bundan əlavə, Qaz İxrac İdarəsi tərəfindən aparılacaq təmir-quraşdırma işləri ilə əlaqədar sabah saat 08:00-dan işlər yekunlaşanadək Ağcabədi və Beyləqan rayonlarının bir hissəsinin qaz təchizatında müvəqqəti fasilə yaranacaq.

Завтра в некоторых районах страны будут перебои с газоснабжением.
Medianews.az сообщает, что об этом информирует Тартарское региональное управление эксплуатации газа.
Указано, что в связи с подготовительными работами к осенне-зимнему периоду 24 июня с 09:00 и до окончания работ в сёлах Мальбине, Гойунбине, Карамамедли, Караманлы, Гаджимахмудлу, Нураллар, Деллеклар, Немерли, Кёйюк, Рустамлы района Евлах будет временно прервана подача газа.
Отмечается, что в связи с ремонтно-монтажными работами и подготовкой к осенне-зимнему периоду завтра с 09:00 и до окончания работ временно будет приостановлено газоснабжение города Нефтчала и посёлков Гасанабад, Банке, Шабеке района, а также сел Кюркэнд, Миргурбанлы, Гюнешли.
Кроме того, в связи с ремонтно-монтажными работами, проводимыми Управлением экспорта газа, завтра с 08:00 и до окончания работ временно будет приостановлено газоснабжение части районов Агджабеди и Бейлаган.