"Liverpul"-"Qarabağ" oyununun hakimi bəlli oldu
İngiltərədə keçiriləcək UEFA Çempionlar Liqasının əsas mərhələsinin VIII turu çərçivəsində "Liverpul" və "Qarabağ" komandaları arasında baş tutacaq oyunun hakim təyinatları açıqlanıb.
Qarşılaşmanı slovakiyalı FIFA referisi İvan Krujlyak idarə edəcək. Ona yan xətlərdə həmyerliləri Branislav Hantsko və Yan Pozor kömək edəcəklər. Dördüncü hakim funksiyasını isə Peter Kraloviç yerinə yetirəcək.
Görüşün VAR hakimi niderlandlı Pol van Boekel olacaq. AVAR funksiyasını isə Yan Boterberq icra edəcək.
Qeyd edək ki, "Liverpul" - "Qarabağ" matçı yanvarın 28-dən 29-na keçən gecə keçiriləcək. Qarşılaşma Bakı vaxtı ilə saat 00:00-da başlayacaq.

The referee for the "Liverpool"-"Qarabağ" match has been announced.
The referee appointments for the UEFA Champions League main stage Round VIII match between "Liverpool" and "Qarabağ" to be held in England have been announced.
The match will be officiated by Slovakian FIFA referee Ivan Kružliak. His fellow countrymen Branislav Hancko and Jan Pozor will assist him on the sidelines. The fourth official will be Peter Kralovič.
The VAR referee for the encounter will be Dutchman Pol van Boekel. The AVAR function will be performed by Jan Boterberg.
It should be noted that the "Liverpool" - "Qarabağ" match will take place during the night of January 28 to 29. The match will start at 00:00 Baku time.