Bürc dairəsinin dörd nümayəndəsi ayın sonunda xoş bir maliyyə sürprizi gözləyə bilər.
Astroloqların fikrincə, Buğa üçün ulduzlar gözlənilməz bonuslar və köhnə borcların ödənilməsi vəd edir. Həmçinin uzun müddət davam edən bir layihəni uğurla başa vura və nəhayət, vəd edilmiş məbləğdən dəfələrlə çox layiq olduğunuz mənfəəti əldə edə bilərsiniz.
Şirlər üçün xarici mənbələrdən qəfildən pul axacaq. Çox güman ki, fitri xarizmanız sayəsində əsas müştərilərin diqqətini cəlb edə və ya hətta hobbidən pul qazanaraq onu öz biznesinizə və brendinizə çevirə biləcəksiniz.
Əqrəblər, hüquqi mübahisələrin sizin xeyrinizə həll olunacağını gözləyin. Bu, məsələn, miras məsələləri və ya tərəfdaşdan dəyərli hədiyyə ilə bağlı ola bilər. Əsas məsələ bu vəsaitləri ağıllı şəkildə yatırmaqdır, deyə comments.ua xəbərdar edir.
Dolçalar üçün aprel ayının sonu riskli, lakin yaxşı düşünülmüş daşınmaz əmlak sövdələşmələrindən qazanc gətirir. Bundan əlavə, karyera dəyişikliyindən əmin ola bilərsiniz: yeni bir vəzifə yalnız artan məsuliyyət deyil, həm də əhəmiyyətli dərəcədə genişləndirilmiş müavinət paketi və bonuslar təklif edəcək.(lent.az)

Four representatives of the zodiac sign may expect a pleasant financial surprise at the end of the month.
According to astrologers, the stars promise unexpected bonuses and repayment of old debts for Taurus. Also, you can successfully complete a long-term project and finally obtain profits many times greater than the promised amount, which you truly deserve.
For Leos, money will suddenly flow from external sources. Most likely, thanks to your innate charisma, you will attract the attention of key clients or even turn a hobby into your own business and brand by earning money from it.
Scorpios should expect legal disputes to be resolved in their favor. This may concern inheritance matters or valuable gifts from a partner. The main thing is to invest these funds wisely, warns comments.ua.
For Aquarians, the end of April brings profits from risky but well-thought-out real estate deals. Additionally, you can be sure of a career change: a new position will offer not only increased responsibility but also a significantly expanded benefits package and bonuses.(lent.az)