Ağlayan rəqibini ələ saldı, sonra özü yerə yıxıldı
Medianews.az xəbər verir ki, hadisə “Şillə yarışı” (“Power Slap”) turnirində baş verib. Bu yarış UFC-nin (Ultimate Fighting Championship) prezidenti Dana Uayt yaratdığı və idarə etdiyi peşəkar şillə vurma liqasidir.
Lakin qısa müddət sonra həmin iştirakçı özü güclü şillə zərbəsi alaraq yerə yıxılıb və özünə gəlməkdə çətinlik çəkib.
Hadisə zamanı onun rəqibinin emosional reaksiyasına lağ etməsi kameralar tərəfindən qeydə alınıb. Sonradan aldığı zərbə nəticəsində yerə yıxıldığı anlar izləyicilərin diqqətini çəkib.

During the competition, one of the female participants mocked her opponent's crying after a strike.
Medianews.az reports that the incident took place at the "Slap Race" ("Power Slap") tournament. This competition is a professional slapping league created and managed by Dana White, the president of UFC (Ultimate Fighting Championship).
However, shortly afterwards, the same participant received a strong slap and fell to the ground, having difficulty regaining consciousness.
During the incident, her mocking of her opponent's emotional reaction was captured on camera. Later, the moments when she fell to the ground due to the received strike attracted viewers' attention.