2026-cı ildə əsl sevgini tapacaq beş bürc
2026-cı ildə beş bürcün - Qoç, Oğlaq, Balıq, Dolça və Oxatan - əsl və dərin sevgini tapmaq şansı yüksəkdir.
Demokrat.az xəbər verir ki, astroloji araşdırmalar göstərir ki, bu bürclərə xüsusilə üç planet təsir edir: sevgini simvolizə edən Venera; ehtirası təmsil edən Mars, şans və yeni imkanlar gətirən Yupiter.
Onların təsiri romantik münasibətlərlə əlaqəli astroloji evlərlə uyğunlaşdıqda, dərin sevgi tapmaq ehtimalı maksimum dərəcədə artır.
Bu o deməkdir ki, bu şanslı bürclər üçün 2026-cı il yeni tanışlıqlar, mövcud münasibətlərin möhkəmlənməsi və canlı emosional sarsıntılar dövrü olacaq. Bu il sizə ürəyinizin nəhayət, əsl ruh yoldaşını tapdığı hissini verə bilər.
2026-cı ildə Qoçların dərin sevgi tapmaq üçün hər şansı var. Venera 131 gün Qoçun 5-ci, 7-ci və 8-ci evlərində olacaq və bu da yeni romantik görüşlər üçün əlverişli şərait yaradacaq.
Sevgi tapmaq üçün ən yaxşı vaxt yaydır, xüsusən də 14 iyun - 9 iyul tarixləri arasında, planetlərin romantik səylərə maksimum dəstək verəcəyi vaxt.
Oğlaqlar 2026-cı ildə Yupiterin təsiri sayəsində dərin sevgini cəlb edəcəklər. Şans və böyümə planeti ilin ilk yarısında Oğlaq bürcünün 7-ci münasibətlər evində olacaq və bu da yeni tanışlıqlar və xoşbəxt anlar üçün əlverişli şərait yaradacaq.
Balıqlar 2026-cı ildə dərin sevgini cəlb etmək üçün məhkumdur. Venera Balıqların sevgi evində 109 gün, Yupiter isə 111 gün şans gətirəcək.
Romantik potensial 3-6 mart tarixləri arasında zirvəyə çatır, bu zaman yeni tanışlıqlar və həyatı dəyişdirən emosional qarşılaşmalar mümkündür.
2026-cı il ərzində Dolça bürcünün nümayəndələri Yupiter və Marsın təsiri sayəsində əsl sevgini tapmaq şansına malikdirlər. Yupiter 165 gün, Mars isə 138 gün romantik münasibətlərlə əlaqəli evlərdə olacaq və ehtiras və enerji əlavə edəcək.
Oxatan bürcünün nümayəndələri 2026-cı ildə romantik macəralar və canlı emosiyalar gözləyə bilərlər. Qırmızı planet Oxatan bürcünün 5-ci, 7-ci və 8-ci evlərinə 131 gün təsir edəcək və münasibətlərdə kimya və ehtiras üçün fürsətlər yaradacaq.
Bu sevgi qığılcımlarını gerçəkləşdirmək üçün ən yaxşı vaxt 7-30 mart tarixləri arasında olan yazdır.

Пять знаков зодиака, которые найдут настоящую любовь в 2026 году
В 2026 году пять знаков зодиака - Овен, Козерог, Рыбы, Водолей и Стрелец - имеют высокие шансы найти настоящую и глубокую любовь.
Demokrat.az сообщает, что астрологические исследования показывают, что на эти знаки особенно влияют три планеты: Венера, символизирующая любовь; Марс, представляющий страсть; Юпитер, приносящий удачу и новые возможности.
Когда их влияние совпадает с астрологическими домами, связанными с романтическими отношениями, вероятность найти глубокую любовь максимально возрастает.
Это означает, что 2026 год станет периодом новых знакомств, укрепления существующих отношений и ярких эмоциональных потрясений для этих счастливых знаков. В этом году вы можете почувствовать, что наконец нашли истинную родственную душу.
В 2026 году Овны имеют все шансы найти глубокую любовь. Венера будет в 5-м, 7-м и 8-м домах Овна 131 день, что создаст благоприятные условия для новых романтических встреч.
Лучшее время для поиска любви – лето, особенно с 14 июня по 9 июля, когда планеты окажут максимальную поддержку романтическим устремлениям.
Козероги в 2026 году привлекут глубокую любовь благодаря влиянию Юпитера. Планета удачи и роста в первой половине года будет в 7-м доме отношений Козерогов, создавая благоприятные условия для новых знакомств и счастливых моментов.
Рыбы в 2026 году обречены привлечь глубокую любовь. Венера будет находиться в доме любви Рыб 109 дней, а Юпитер принесет удачу на протяжении 111 дней.
Романтический потенциал достигает пика с 3 по 6 марта, когда возможны новые знакомства и судьбоносные эмоциональные встречи.
В течение 2026 года представители Водолея имеют шанс найти истинную любовь благодаря влиянию Юпитера и Марса. Юпитер проведёт 165 дней, а Марс — 138 дней в домах, связанных с романтическими отношениями, добавляя страсти и энергии.
Представители Стрельца в 2026 году могут ожидать романтические приключения и яркие эмоции. Красная планета Марс будет влиять на 5-й, 7-й и 8-й дома Стрельца 131 день, создавая возможности для химии и страсти в отношениях.