Timati buna görə evlənmir
Bu barədə ona yaxın mənbələr açıqlama verib. Onlar bildiriliblər ki, Timatinin aktivləri - daşınmaz əmlakı, biznesləri, avtomobilləri və hesabları demək olar ki, hər gün artır və o, gələcəkdə boşanma halında bu sərvətini heç kimlə bölüşmək istəmir:
"Timati məhkəmə, milyonluq aliment, kompensasiya kimi problemlərlə üzləşmək istəmir. Reperin yanındakı xanımlar isə bu yazılmamış qaydanı bilir və görünür ki, buna etiraz etmirlər. Hər nə qədər qadınlar özlərini istisna hesab etsələr də, Timati evlənmək fikrindən uzaqdır".
Qeyd edək ki, Timatinin modellər Alyona Şişkova, Anastasiya Reşetova və Valentina İvanovadan övladları var. Onun yaxın vaxtlarda özündən 20 yaş kiçik model nişanlısı Valentina İvanova ilə evlənəcəyi haqda xəbərlər yayıımışdı. (axşam.az)

Стало известно, почему знаменитый рэпер и бизнесмен Тимати до сих пор не женат.
Об этом сообщили приближённые источники. Они отметили, что активы Тимати — недвижимость, бизнесы, автомобили и счета практически каждый день растут, и он в будущем в случае развода не хочет делить это состояние ни с кем:
"Тимати не хочет сталкиваться с судом, миллионными алиментами, компенсациями и подобными проблемами. Дамы рядом с рэпером знают это негласное правило и, по-видимому, не протестуют против него. Хотя женщины и считают себя исключением, Тимати далёк от мысли о браке".
Отметим, что у Тимати есть дети от моделей Алены Шишковой, Анастасии Решетовой и Валентины Ивановой. Недавно появилась информация о том, что он скоро женится на своей помолвленной модели Валентине Ивановой, которая младше его на 20 лет. (axşam.az)