Timati buna görə evlənmir
Bu barədə ona yaxın mənbələr açıqlama verib. Onlar bildiriliblər ki, Timatinin aktivləri - daşınmaz əmlakı, biznesləri, avtomobilləri və hesabları demək olar ki, hər gün artır və o, gələcəkdə boşanma halında bu sərvətini heç kimlə bölüşmək istəmir:
"Timati məhkəmə, milyonluq aliment, kompensasiya kimi problemlərlə üzləşmək istəmir. Reperin yanındakı xanımlar isə bu yazılmamış qaydanı bilir və görünür ki, buna etiraz etmirlər. Hər nə qədər qadınlar özlərini istisna hesab etsələr də, Timati evlənmək fikrindən uzaqdır".
Qeyd edək ki, Timatinin modellər Alyona Şişkova, Anastasiya Reşetova və Valentina İvanovadan övladları var. Onun yaxın vaxtlarda özündən 20 yaş kiçik model nişanlısı Valentina İvanova ilə evlənəcəyi haqda xəbərlər yayıımışdı. (axşam.az)

Timati is not getting married because of this.
Sources close to him have given explanations about this. They stated that Timati's assets - real estate, businesses, cars, and accounts - increase almost every day, and in case of a future divorce, he does not want to share this wealth with anyone:
"Timati does not want to face problems such as court, million-dollar alimony, and compensation. The women around the rapper know this unwritten rule and it seems they do not object to it. Although women consider themselves exceptions, Timati is far from the idea of getting married."
It should be noted that Timati has children from models Alyona Shishkova, Anastasia Reshetova, and Valentina Ivanova. Recently, news circulated that he would marry his fiancée, model Valentina Ivanova, who is 20 years younger than him. (axşam.az)