"Teşkilat"da şok ayrılıq - FOTO
TRT 1-in sevilən seriallarından olan "Teşkilat" 6-cı mövsümündə də böyük maraqla izlənilməyə davam edir. Heyətində ciddi dəyişikliklər edilən serialdan daha bir məşhur aktyor ayrılır.
Milli.Az xəbər verir ki, ötən mövsümün sonunda serialın heyətinə daxil olan aktyor Erkan Petekkaya artıq layihədən ayrılır.
Aktyorun canlandırdığı Ejder xarakterinin hekayəsi sona çatdığı üçün o, serialla vidalaşmaq məcburiyyətində qalıb.
Baş rollarını Tolga Sarıtaş və Rabia Soytürkün paylaşdığı serial, aktyor heyətindəki bu itkilərə baxmayaraq, bazar günlərinin ən çox izlənilən ekran işi olaraq qalır.

Shock departure in the "Organization" - PHOTO
"Teşkilat," one of TRT 1's popular series, continues to be watched with great interest in its 6th season. Another famous actor is leaving the series, which has undergone significant cast changes.
According to Milli.Az, actor Erkan Petekkaya, who joined the cast at the end of the last season, is now leaving the project.
Since the story of the character Ejder, portrayed by the actor, has come to an end, he has had to say goodbye to the series.
Despite these losses in the cast, the series, with lead roles shared by Tolga Sarıtaş and Rabia Soytürk, remains the most-watched program on Sundays.