"Teşkilat"da şok ayrılıq - FOTO
TRT 1-in sevilən seriallarından olan "Teşkilat" 6-cı mövsümündə də böyük maraqla izlənilməyə davam edir. Heyətində ciddi dəyişikliklər edilən serialdan daha bir məşhur aktyor ayrılır.
Milli.Az xəbər verir ki, ötən mövsümün sonunda serialın heyətinə daxil olan aktyor Erkan Petekkaya artıq layihədən ayrılır.
Aktyorun canlandırdığı Ejder xarakterinin hekayəsi sona çatdığı üçün o, serialla vidalaşmaq məcburiyyətində qalıb.
Baş rollarını Tolga Sarıtaş və Rabia Soytürkün paylaşdığı serial, aktyor heyətindəki bu itkilərə baxmayaraq, bazar günlərinin ən çox izlənilən ekran işi olaraq qalır.

В "Тешкилат" шокирующий уход - ФОТО
Популярный сериал TRT 1 «Teşkilat» продолжает пользоваться большим интересом и в шестом сезоне. Из сериала, в котором произошли серьезные изменения в составе, уходит еще один известный актер.
По сообщению Milli.Az, актер Эркан Петеккая, который присоединился к сериалу в конце прошлого сезона, покидает проект.
Поскольку история персонажа Эдждера, которого играет актер, подошла к концу, он вынужден попрощаться с сериалом.
Сериал, главные роли в котором исполняют Толга Сарыташ и Рабия Сойтюркю, несмотря на эти потери в актерском составе, остается самым просматриваемым шоу в воскресенье.