Telejurnalist Günel Gözəlova yeni vəzifəyə təyinat alıb.
O, Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyasında (AHİK) Media və Kommunikasiya Şöbəsinin Multimedia sektorunun müdiri təyin olunub.
Günel Gözəlova daha əvvəllər Azərbaycan Dövlət Televiziyasının "Səhər-İnformasiya deparamenti"ndə aparıcı-redaktor, "Lider TV və Azərbaycan Radiosu" MMC-də reportyor, aparıcı, "Gənclər" redaksiyasının Baş redaktoru, "Lider xəbər" Departamentinin rəis müavini , Ana xəbərin aparıcısı- müdiri, Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universitetində mətbuat katibi, Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyi yanında Azərpoçt MMC-də İctimaiyyətlə Əlaqələr Şöbəsinin müdiri, ardınca isə Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyində Mətbuat Xidmətinin rəhbəri kimi fəaliyyətini davam etdirib.
Sonralar o, Beynəlxalq Avrasiya Mətbuat Fondunda media və təhsil sahəsi üzrə vitse-prezident, MTV Azərbaycan televiziya kanalının baş redaktoru vəzifələrdində işləyib.

Telejournalist Günel Gözəlova was appointed to a new position
She has been appointed as the head of the Multimedia sector of the Media and Communication Department at the Azerbaijan Trade Unions Confederation (AHIK).
Previously, Günel Gözelova worked as a leading editor in the "Morning-Information Department" of Azerbaijan State Television, as a reporter and presenter at "Lider TV and Azerbaijan Radio" LLC, chief editor of the "Youth" editorial office, deputy head of the "Lider news" Department, anchor-manager of the main news, press secretary at the Azerbaijan University of Architecture and Construction, head of the Public Relations Department at Azərpoçt LLC under the Ministry of Transport, Communications and High Technologies, and then as the head of the Press Service at the Ministry of Transport, Communications and High Technologies.
Later, she served as vice president for media and education at the International Eurasia Press Fund, and as editor-in-chief of the MTV Azerbaijan television channel.