Telejurnalist Günel Gözəlova yeni vəzifəyə təyinat alıb.
O, Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyasında (AHİK) Media və Kommunikasiya Şöbəsinin Multimedia sektorunun müdiri təyin olunub.
Günel Gözəlova daha əvvəllər Azərbaycan Dövlət Televiziyasının "Səhər-İnformasiya deparamenti"ndə aparıcı-redaktor, "Lider TV və Azərbaycan Radiosu" MMC-də reportyor, aparıcı, "Gənclər" redaksiyasının Baş redaktoru, "Lider xəbər" Departamentinin rəis müavini , Ana xəbərin aparıcısı- müdiri, Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universitetində mətbuat katibi, Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyi yanında Azərpoçt MMC-də İctimaiyyətlə Əlaqələr Şöbəsinin müdiri, ardınca isə Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyində Mətbuat Xidmətinin rəhbəri kimi fəaliyyətini davam etdirib.
Sonralar o, Beynəlxalq Avrasiya Mətbuat Fondunda media və təhsil sahəsi üzrə vitse-prezident, MTV Azərbaycan televiziya kanalının baş redaktoru vəzifələrdində işləyib.

Тележурналист Гюнель Гозалова назначена на новую должность.
Она была назначена руководителем мультимедийного сектора Медиа и Коммуникационного отдела Конфедерации профсоюзов Азербайджана (КПА).
Ранее Гюнель Гозалова работала ведущим-редактором в «Отделе информации Утро» Азербайджанского государственного телевидения, репортером и ведущей в ООО «Лидер ТВ и Азербайджанское радио», главным редактором редакции «Молодежь», заместителем начальника отдела «Лидер новости», ведущей-директором программы «Главные новости», пресс-секретарем Азербайджанского университета архитектуры и строительства, руководителем отдела по связям с общественностью в ООО «Азерпочт» при Министерстве транспорта, связи и высоких технологий, а затем руководителем пресс-службы Министерства транспорта, связи и высоких технологий.
Позже она работала в Международном евразийском пресс-фонде в должности вице-президента по медиа и образовательной деятельности, а также главным редактором телеканала MTV Азербайджан.