Müğənni Tacir Şahmalıoğlunun bu yaxınlarda ailə həyatı quran oğlu Şahmalı səsləndirdiyi fikirlərlə diqqət çəkib.
Demokrat.az xəbər verir ki, Şahmalı qayınatası ilə münasibətlərindən danışarkən zarafatla qarışıq maraqlı etiraf edib. O, bəzi şəxslərin bu baxımdan şanslı olmadığını vurğulayaraq, özünün isə qayınatasından hərtərəfli razı qaldığını bildirib.
"Gənclər var ki, bu məsələdə bəxti gətirmir. Mən isə qayınatamdan çox razıyam. Dərinliyinə varmadan deyim ki, hərtərəfli yarımışam", - deyə o qeyd edib.
Şahmalının bu sözləri sosial şəbəkələrdə müzakirələrə səbəb olub. İzləyicilər onun səmimi etirafına müxtəlif reaksiyalar verərək fikirlərini bölüşüblər.

Певец Таир Шахмалиоглу недавно привлек внимание высказываниями своего сына Шахмали, который недавно создал семью.
Demokrat.az сообщает, что, рассказывая о своих отношениях со свёкром, он сделал интересное признание с оттенком юмора. Он подчеркнул, что некоторые люди в этом плане не столь удачливы, тогда как он полностью доволен своим свёкром.
"Есть молодые люди, которым в этом вопросе не везёт. А я очень доволен моим свёкром. Не вдаваясь в подробности, скажу, что я всесторонне счастлив", - отметил он.
Эти слова Шахмали вызвали обсуждения в социальных сетях. Подписчики по-разному отреагировали на его искреннее признание и поделились своими мнениями.