Türkiyənin “Taşacak Bu Deniz” serialının aktyoru Ali Öner 2025-ci ilin avqust ayında Livanur Aydın ilə nişanlanmış, lakin cütlük daha sonra ayrılmaq qərarı vermişdi. Ayrılıqdan sonra sosial şəbəkələrdə Ali Önerin rol yoldaşı Zeynep Atılqan ilə münasibətdə olduğu barədə iddialar yayılıb.
Demokrat.az xəbər verir ki, Livanur Aydın isə adının hələ də bu mövzu ilə əlaqələndirilməsindən narahat olduğunu bildirib və yayılan iddialarla bağlı açıqlama verib.
Bunun ardınca Ali Öner də Zeynep Atılqan ilə münasibətdə olduğunu təsdiqləyərək bu əlaqənin Livanur Aydınla ayrılıqdan sonra başladığını qeyd edib.
Livanur Aydın keçmiş nişanlısı Ali Önerin Zeynep Atılqan ilə münasibətini açıqlamasından sonra yeni bir video paylaşaraq açıqlama verib. O bildirib ki, ona çoxlu mesajlar və dəstək sözləri göndərilib.
Aydın qeyd edib ki, ailəsi və yaxın çevrəsi ona dəstək olub və bu dəstəyin onun üçün çox dəyərli olduğunu vurğulayıb. O, tanımadığı insanların da göstərdiyi dəstəyə görə təşəkkür edib və “Mən yaxşılaşıram. Həyat davam edir və olduğum yerdən daha güclü şəkildə qalxacağıma inanıram” deyə bildirib.
Digər tərəfdən, Ali Öner və Zeynep Atılqan münasibətlərini rəsmiləşdirdikdən sonra Bodrumda tətilə gediblər. Güvercinlikdəki çimərlikdə görüntülənən cütlük dənizə girib, daha sonra günəşlənərək vaxt keçirib. Onların romantik anları kameralara da əks olunub.

Love triangle on the set: Engagement broken, new love announced
Actor Ali Öner from Turkey's "Taşacak Bu Deniz" series got engaged to Livanur Aydın in August 2025, but the couple later decided to break up. After the breakup, rumors spread on social media that Ali Öner was in a relationship with his co-star Zeynep Atılgan.
Demokrat.az reports that Livanur Aydın has expressed concern that her name is still being associated with this matter and has made a statement regarding the circulating rumors.
Following this, Ali Öner also confirmed that he is in a relationship with Zeynep Atılgan and noted that this relationship began after his breakup with Livanur Aydın.
After Ali Öner disclosed his relationship with Zeynep Atılgan, Livanur Aydın shared a new video and made a statement. She said she has received many messages and words of support.
Aydın stated that her family and close circle have supported her and emphasized that this support is very valuable to her. She also thanked strangers who have shown their support and said, "I am getting better. Life goes on, and I believe I will rise stronger from where I am."
On the other hand, after formalizing their relationship, Ali Öner and Zeynep Atılgan went on vacation in Bodrum. The couple was seen at the beach in Güvercinlik, swimming in the sea, and later sunbathing and spending time. Their romantic moments were also captured on camera.