Türkiyənin “Taşacak Bu Deniz” serialının aktyoru Ali Öner 2025-ci ilin avqust ayında Livanur Aydın ilə nişanlanmış, lakin cütlük daha sonra ayrılmaq qərarı vermişdi. Ayrılıqdan sonra sosial şəbəkələrdə Ali Önerin rol yoldaşı Zeynep Atılqan ilə münasibətdə olduğu barədə iddialar yayılıb.
Demokrat.az xəbər verir ki, Livanur Aydın isə adının hələ də bu mövzu ilə əlaqələndirilməsindən narahat olduğunu bildirib və yayılan iddialarla bağlı açıqlama verib.
Bunun ardınca Ali Öner də Zeynep Atılqan ilə münasibətdə olduğunu təsdiqləyərək bu əlaqənin Livanur Aydınla ayrılıqdan sonra başladığını qeyd edib.
Livanur Aydın keçmiş nişanlısı Ali Önerin Zeynep Atılqan ilə münasibətini açıqlamasından sonra yeni bir video paylaşaraq açıqlama verib. O bildirib ki, ona çoxlu mesajlar və dəstək sözləri göndərilib.
Aydın qeyd edib ki, ailəsi və yaxın çevrəsi ona dəstək olub və bu dəstəyin onun üçün çox dəyərli olduğunu vurğulayıb. O, tanımadığı insanların da göstərdiyi dəstəyə görə təşəkkür edib və “Mən yaxşılaşıram. Həyat davam edir və olduğum yerdən daha güclü şəkildə qalxacağıma inanıram” deyə bildirib.
Digər tərəfdən, Ali Öner və Zeynep Atılqan münasibətlərini rəsmiləşdirdikdən sonra Bodrumda tətilə gediblər. Güvercinlikdəki çimərlikdə görüntülənən cütlük dənizə girib, daha sonra günəşlənərək vaxt keçirib. Onların romantik anları kameralara da əks olunub.

Актер турецкого сериала «Taşacak Bu Deniz» Али Өнер в августе 2025 года обручился с Ливанур Айдын, однако позже пара решила расстаться. После разрыва в социальных сетях распространились слухи о том, что Али Өнер состоит в отношениях с его партнершей по сериалу Зейнеп Атылган.
Портал Demokrat.az сообщает, что Ливанур Айдын выразила обеспокоенность тем, что её имя до сих пор связывают с этой темой, и дала комментарий по поводу распространяемых слухов.
Впоследствии Али Өнер также подтвердил, что состоит в отношениях с Зейнеп Атылган, отметив, что эти отношения начались после расставания с Ливанур Айдын.
После того как Ливанур Айдын прокомментировала отношения своего бывшего жениха Али Өнера с Зейнеп Атылган, она опубликовала новое видео, в котором дала своё разъяснение. Она сообщила, что получила множество сообщений и слов поддержки.
Айдын отметила, что её семья и близкое окружение поддержали её, подчеркнув, что эта поддержка очень важна для неё. Она поблагодарила даже незнакомых людей за проявленную поддержку и заявила: «Я выздоравливаю. Жизнь продолжается, и я верю, что поднимусь с того места, где нахожусь, еще сильнее».
С другой стороны, после того как Али Өнер и Зейнеп Атылган официально подтвердили свои отношения, они отправились в отпуск в Бодрум. Пара была замечена на пляже в районе Гюверчинлик, где купалась в море, а затем загорала и проводила время. Их романтические моменты также попали в объектив камер.