Keçmiş modeldən qəribə paylaşım - “İnsan ayaqyoluna getməyə heyfslənər” - FOTO
Bir vaxtlar podiumların ən çox axtarılan modellərindən olan Ebru Şanc futbolçu Alpaslan Öztürklə ailə qurduqdan sonra modellik karyerasını bitirib. Üç uşaq anası olan Şancının 250 qram kürünün qiymətini açıqlaması sosial mediada geniş müzakirələrə səbəb olub.
Milli.Az xəbər verir ki, 17 yaşında Braziliyada keçirilən 2001 Miss Globe gözəllik müsabiqəsində birinci olan Ebru Şancı evləndikdən sonra podiumlarla vidalaşıb. Hazırda xaricdə gəlinlik markası olan Şancı paylaşımları ilə diqqət çəkir.
Uzun müddətdir Londonda yaşayan Şancı daha əvvəl bir salxım üzümün 3 450 TL, qarpızın 6 700 TL, 28 ədəd çiyələyin isə 8 250 TL-yə satıldığını izləyiciləri ilə bölüşərək gündəmə gəlmişdi.
Onun sözlərinə görə, 250 qram kürü 280 min TL-yə satılır. Şancı bu qiymətə reaksiya verərək, "Bunu yeyən insanın tualetə getməyə heyfi gələr" deyə bildirib.

Когда-то одна из самых востребованных моделей на подиумах Эбру Шанж после того, как вышла замуж за футболиста Алпаслана Өзтюрка, завершила карьеру модели. Мать троих детей Шанж вызвала широкие обсуждения в социальных сетях, озвучив цену на 250 грамм икры.
По сообщению Milli.Az, 17-летняя Эбру Шанж, которая в 2001 году стала первой на конкурсе красоты Miss Globe в Бразилии, после замужества попрощалась с подиумами. В настоящее время она живет за границей и привлекает внимание своими публикациями, будучи владельцем бренда свадебных платьев.
Долгое время проживающая в Лондоне Шанж ранее делилась с подписчиками, что гроздь винограда продается за 3450 турецких лир, арбуз — за 6700 турецких лир, а 28 ягод клубники — за 8250 турецких лир, что вызвало большой резонанс.
По её словам, 250 грамм икры продается за 280 тысяч турецких лир. Отреагировав на эту цену, Шанж сказала: «Человеку, который это съест, будет жалко ходить в туалет».