Keçmiş modeldən qəribə paylaşım - “İnsan ayaqyoluna getməyə heyfslənər” - FOTO
Bir vaxtlar podiumların ən çox axtarılan modellərindən olan Ebru Şanc futbolçu Alpaslan Öztürklə ailə qurduqdan sonra modellik karyerasını bitirib. Üç uşaq anası olan Şancının 250 qram kürünün qiymətini açıqlaması sosial mediada geniş müzakirələrə səbəb olub.
Milli.Az xəbər verir ki, 17 yaşında Braziliyada keçirilən 2001 Miss Globe gözəllik müsabiqəsində birinci olan Ebru Şancı evləndikdən sonra podiumlarla vidalaşıb. Hazırda xaricdə gəlinlik markası olan Şancı paylaşımları ilə diqqət çəkir.
Uzun müddətdir Londonda yaşayan Şancı daha əvvəl bir salxım üzümün 3 450 TL, qarpızın 6 700 TL, 28 ədəd çiyələyin isə 8 250 TL-yə satıldığını izləyiciləri ilə bölüşərək gündəmə gəlmişdi.
Onun sözlərinə görə, 250 qram kürü 280 min TL-yə satılır. Şancı bu qiymətə reaksiya verərək, "Bunu yeyən insanın tualetə getməyə heyfi gələr" deyə bildirib.

Weird post from the former model - "A person would feel too good to go to the bathroom" - PHOTO
Once one of the most sought-after models on the runway, Ebru Şancı ended her modeling career after marrying footballer Alpaslan Öztürk. Şancı, a mother of three children, sparked wide discussions on social media by revealing the price of 250 grams of caviar.
According to Milli.Az, Ebru Şancı, who won first place at the 2001 Miss Globe beauty pageant held in Brazil at the age of 17, said goodbye to the runways after getting married. Currently, Şancı, who owns a bridal brand abroad, attracts attention with her posts.
Şancı, who has been living in London for a long time, previously attracted attention by sharing with her followers that a bunch of grapes is sold for 3,450 TL, a watermelon for 6,700 TL, and 28 strawberries for 8,250 TL.
According to her, 250 grams of caviar sells for 280,000 TL. Reacting to this price, Şancı said, "The person who eats this would be reluctant to go to the bathroom."