"Artıq o formada geyinmərəm"
"Günay İbrahimli sözünü deyib. yetərincə... Düzgün, peşəkar insanlarla çalışmışam. Buna görə komandama da borcluyam, yaxşı adamlarla çalışanda uğurlu olursan".
Milli.Az xəbər verir ki, bu sözləri müğənni Günay İbrahimli "Afaqla 10lar" proqramında deyib. Sənətçi yaradıcılığından danışıb.
Son günlər geyimlərini öz atelyesində hazırlatdıran Günay artıq açıq-saçıq libaslardan uzaq olduğunu bildirib:
"İndi bağlı geyinmək daha iddialıdır. Bağlı geyinən qadın daha çəkici görünür. "Dəlisiyəm gecənin" klipində açıq geyinmişdim. İndi soruşsalar ki, edərsən? Yox, etmərəm. İllər keçdikcə, düşüncələr dəyişir. O vaxt şıltaq idim, indi ağıryana. O vaxt 18-19 yaşım var idi. Çox da gözəl yaraşmışdı. Səs-küy də yaratmışdı. Çimərlik geyimində olan klipimdən sonra konsert vermişdim".

"I will no longer dress like that."
"Günay İbrahimli said her word. Enough... I have worked with proper, professional people. Therefore, I owe it to my team; when you work with good people, you become successful."
Milli.Az reports that these words were spoken by singer Günay İbrahimli on the "Afaqla 10lar" program. The artist talked about her creativity.
Recently, Günay, who has been having her clothes made in her own atelier, stated that she is now away from revealing outfits:
"Now wearing closed clothes is more daring. A woman dressed in closed clothes looks more attractive. I wore revealing clothes in the 'Delisiyem Gecenin' music video. Now if asked whether I would do it, no, I wouldn't. Thoughts change over the years. Back then, I was capricious; now, I'm more serious. I was 18-19 years old then. It suited me very well. It also caused a stir. After the music video in swimwear, I gave a concert."