"Artıq o formada geyinmərəm"
"Günay İbrahimli sözünü deyib. yetərincə... Düzgün, peşəkar insanlarla çalışmışam. Buna görə komandama da borcluyam, yaxşı adamlarla çalışanda uğurlu olursan".
Milli.Az xəbər verir ki, bu sözləri müğənni Günay İbrahimli "Afaqla 10lar" proqramında deyib. Sənətçi yaradıcılığından danışıb.
Son günlər geyimlərini öz atelyesində hazırlatdıran Günay artıq açıq-saçıq libaslardan uzaq olduğunu bildirib:
"İndi bağlı geyinmək daha iddialıdır. Bağlı geyinən qadın daha çəkici görünür. "Dəlisiyəm gecənin" klipində açıq geyinmişdim. İndi soruşsalar ki, edərsən? Yox, etmərəm. İllər keçdikcə, düşüncələr dəyişir. O vaxt şıltaq idim, indi ağıryana. O vaxt 18-19 yaşım var idi. Çox da gözəl yaraşmışdı. Səs-küy də yaratmışdı. Çimərlik geyimində olan klipimdən sonra konsert vermişdim".

"Гюнай Ибрагимли сказала своё слово. Достаточно... Я работала с правильными, профессиональными людьми. Поэтому я обязана своей команде, когда работаешь с хорошими людьми, достигаешь успеха".
По информации Milli.Az, эти слова исполнительница Гюнай Ибрагимли сказала в программе "Afaqla 10lar". Артистка рассказала о своём творчестве.
В последние дни Гюнай, которая заказывает одежду в собственной ателье, уже заявила, что отошла от откровенных нарядов:
"Сейчас более претенциозно одеваться закрыто. Женщина в закрытой одежде выглядит более привлекательной. В клипе "Dəlisiyəm gecənin" я была одета откровенно. Если бы сейчас спросили, сделала бы я это? Нет, не сделала бы. С годами мысли меняются. Тогда я была капризной, теперь более сдержанной. Тогда мне было 18-19 лет. Это очень шло. Это также вызвало шум. После клипа в купальниках я дала концерт".