4 mahnı oxuyub “Qalatasaray”dan
“Qalatasaray” futbol klubunun çempionluq şənlikləri üçün dünyaşöhrətli müğənni Dua Lipa ilə danışıqlara başladığı bildirilib.
Medianews.az xəbər verir ki, Türkiyə Super Liqasında 26-cı çempionluğunu elan etməyə hazırlaşan “sarı-qırmızı”lılar möhtəşəm bayram proqramı üçün xüsusi hazırlıq görür.
Məlumata görə, “Qalatasaray” rəhbərliyi çempionluq kubokunun təqdim ediləcəyi gecədə səhnə alması üçün Dua Lipaya 2 milyon dollar (3,4 milyon manat) təklif edib.
İddialara əsasən, məşhur sənətçinin tədbirdə 4 mahnı ifa etməsi planlaşdırılır.
Türkiyəli jurnalist Yakup Çınar bildirib ki, tərəflər arasında aparılan ilkin danışıqlar müsbət istiqamətdə davam edir və sənətçinin təklifə isti yanaşdığı qeyd olunur.
Qeyd edək ki, “Qalatasaray” bu gecə “RAMS Park” stadionunda “Antalyaspor”la qarşılaşacaq. Komanda oyunda qələbə qazanacağı təqdirdə çempionluğunu rəsmiləşdirə bilər.//Qafqazinfo

Сообщается, что футбольный клуб «Галатасарай» начал переговоры с мировой звездой певицей Дуой Липой для проведения праздничных мероприятий по случаю чемпионства.
Medianews.az сообщает, что «жёлто-красные», готовящиеся объявить о своем 26-м чемпионстве в Турецкой Суперлиге, проводят специальную подготовку к грандиозной праздничной программе.
По информации, руководство «Галатасарая» предложило Дуе Липе 2 миллиона долларов (3,4 миллиона манатов) за выступление на вечере вручения кубка чемпионов.
По слухам, планируется, что известная артистка исполнит на мероприятии 4 песни.
Турецкий журналист Якуп Чинар сообщил, что предварительные переговоры между сторонами продолжаются в позитивном ключе, и артистка положительно настроена к предложению.
Отметим, что сегодня вечером «Галатасарай» сыграет с «Антальяспором» на стадионе «RAMS Park». Если команда одержит победу в матче, она сможет официально оформить чемпионство.//Qafqazinfo