4 mahnı oxuyub “Qalatasaray”dan
“Qalatasaray” futbol klubunun çempionluq şənlikləri üçün dünyaşöhrətli müğənni Dua Lipa ilə danışıqlara başladığı bildirilib.
Medianews.az xəbər verir ki, Türkiyə Super Liqasında 26-cı çempionluğunu elan etməyə hazırlaşan “sarı-qırmızı”lılar möhtəşəm bayram proqramı üçün xüsusi hazırlıq görür.
Məlumata görə, “Qalatasaray” rəhbərliyi çempionluq kubokunun təqdim ediləcəyi gecədə səhnə alması üçün Dua Lipaya 2 milyon dollar (3,4 milyon manat) təklif edib.
İddialara əsasən, məşhur sənətçinin tədbirdə 4 mahnı ifa etməsi planlaşdırılır.
Türkiyəli jurnalist Yakup Çınar bildirib ki, tərəflər arasında aparılan ilkin danışıqlar müsbət istiqamətdə davam edir və sənətçinin təklifə isti yanaşdığı qeyd olunur.
Qeyd edək ki, “Qalatasaray” bu gecə “RAMS Park” stadionunda “Antalyaspor”la qarşılaşacaq. Komanda oyunda qələbə qazanacağı təqdirdə çempionluğunu rəsmiləşdirə bilər.//Qafqazinfo

It has been reported that the football club "Galatasaray" has started negotiations with the world-famous singer Dua Lipa for the championship celebrations.
Medianews.az reports that the "yellow-reds," who are preparing to announce their 26th championship in the Turkish Super League, are making special preparations for a magnificent celebration program.
According to information, the management of "Galatasaray" has offered Dua Lipa 2 million dollars (3.4 million manats) to perform on the night the championship cup will be presented.
According to claims, it is planned that the famous artist will perform 4 songs at the event.
Turkish journalist Yakup Çınar stated that the initial negotiations between the parties continue positively and that the artist is reported to be warm to the offer.
It should be noted that "Galatasaray" will face "Antalyaspor" tonight at the "RAMS Park" stadium. The team can officially secure the championship if they win the match. //Qafqazinfo