Nüşabə Ələsgərli var-dövlətini açıqladı
Sənətçi "Günə uğurla" verilişində Əməkdar artist Vasif Məhərrəmlinin "Şou-biznesin ən varlı müğənnisi Nüşabə Ələsgərlidir" sözlərinə reaksiya verib:
"Mən deyiləm. Vasif böyük səhv edib haqqımda danışır. Ruhən zəngin adamam. Bu dünyada hər kəs özünü hamıdan yaxşı tanıyır. Mən bilirəm necəyəm. Maddiyatdan söhbət gedirsə, zəngin deyiləm. Normalam. Hərənin nəyi olursa, ondan bir-bir məndə də var: bir maşın, torpaq, ev. Bizdə oğlan və qız övladı arasında fərq yoxdur. Nəyim var iksinin arasında bərabər bölünüb".
Qeyd edək ki, V.Məhərrəmli həmkarı haqqında "Qızına Belçikada, oğluna Estoniyanın paytaxtı Tallində ev alıb" sözlərini deyib. (Axşam.az)

Заслуженная артистка Нушаба Алесгарли раскрыла свои материальные ценности.
Артистка в программе "Доброе утро" отреагировала на слова заслуженного артиста Васифа Махаррамлы, который сказал: "Самая богатая певица шоу-бизнеса — Нушаба Алесгарли":
"Это не я. Васиф совершил большую ошибку, говоря обо мне. Я душевно богатый человек. В этом мире каждый знает себя лучше других. Я знаю, какая я на самом деле. Если речь идет о деньгах, я не богата. Я обычная. У каждого есть то или иное: у меня есть машина, земля, дом. У нас нет разницы между сыном и дочерью. Всё, что у меня есть, поровну разделено между ними".
Отметим, что В. Махаррамлы об коллегах сказал: "Для дочери она купила дом в Бельгии, для сына — в столице Эстонии Таллине". (Axşam.az)