Qoç üçün gün enerjili və diqqət çəkicidir. Günəş, Venera, Saturn və Neptun bu bürcdə cəmlənib. Ayın Venera ilə uyğunluğu sizi daha cazibədar və diplomatik edir, insanlar sizinlə ünsiyyətə açıq olur. Sosial mühit canlanır, romantik tanışlıqlar mümkündür. Axşam saatlarında maraqlı söhbətlər və yeni əlaqələr diqqət çəkə bilər. Ünsiyyət aktivdir, amma tələskənlik zərər verə bilər.
Buğa üçün diqqət daha çox daxili proseslərə yönəlir. Arxa planda görülən işlər ön plana çıxır. Maliyyə baxımından isə uğurlu gündür. Özünüzə və ya yaxınınıza xoş sürpriz edə bilərsiniz. Maddi axın və ya gözlənilməz dəstək mümkündür. Axşam saatlarında hesabları nəzərdən keçirmək faydalı olar.
Əkizlər üçün gün xüsusilə uğurludur. Ay sizin bürcdədir və Venera ilə harmoniyada hərəkət edir. Ünsiyyət asanlaşır, insanlar sizə müsbət yanaşır. Dost çevrəsində diqqət çəkə bilərsiniz. Bəzi hallarda dostluq münasibəti daha yaxın səviyyəyə keçə bilər. Axşam özünüzə inam artır, amma məsuliyyətləri unutmaq olmaz.
Xərçəng üçün gün ziddiyyətli təsir bağışlayır. Bir tərəfdən tək qalmaq ehtiyacı hiss olunur, digər tərəfdən diqqət mərkəzində olmaq ehtimalı artır. Ətrafdakılar sizə maraq göstərir. İş mühitində və ya rəhbərlə yaxınlaşma mümkündür. Axşam saatlarında isə sakitlik və istirahət daha uyğun görünür.
Şir üçün sosial mühit ön plana çıxır. Dostlarla ünsiyyət, yeni tanışlıqlar günün əsas mövzularındandır. Fərqli düşüncəyə malik insanlara maraq yarana bilər. Səyahət planları və ya təhsil, hüquq sahəsində imkanlar diqqət çəkir. Axşam saatlarında emosiyalar yüksələ bilər, amma xərclərdə ehtiyatlı olmaq məsləhətdir.
Qız üçün karyera və ictimai mövqe ön plana keçir. Ətrafdakılar sizi daha açıq və cazibədar qəbul edir. Maliyyə və iş danışıqları uğurlu nəticə verə bilər. Yaxın münasibətlərdə isə səbirli davranmaq vacibdir. Günün sonuna doğru diqqət və rəğbət hiss olunacaq.
Tərəzi üçün gündəlik rutindən çıxmaq ehtiyacı artır. Yeni təcrübələr, öyrənmə və səyahət ideyaları diqqət çəkir. Yeni tanışlıqlar mümkündür və bu münasibətlərin inkişaf ehtimalı var. Gün münasibətlərdə məsuliyyət mövzusunu da gündəmə gətirir.
Əqrəb üçün maliyyə məsələləri və emosional bağlar aktuallaşır. İşlə bağlı danışıqlar uğurlu ola bilər. Eyni zamanda, romantik münasibətlərdə ehtiras güclənir. İş və şəxsi həyat arasında balans saxlamaq əsas məsələdir. Axşam maliyyə vəziyyətinə yenidən baxmaq faydalı olar.
Oxatan üçün tərəfdaşlıq münasibətləri diqqət mərkəzindədir. Əməkdaşlıq etmək, ortaq məxrəcə gəlmək daha asan olacaq. Yaxın insanlarla qarşılıqlı anlaşma güclənir. Layihələrdə yeni istiqamət yarana bilər. Axşam saatlarında ünsiyyət daha məhsuldar görünür.
Oğlaq üçün iş mühiti rahatlaşır. Həmkarların dəstəyi hiss olunur. İş yerində yaxınlaşma və ya romantik maraq ehtimalı var. Gündəlik həyatınızı daha səliqəli qurmaq üçün uyğun vaxtdır. Axşam planlama və təşkilatlanma ön plana çıxır.
Dolça üçün gün daha çox şəxsi zövqlərə yönəlir. Əyləncə, yaradıcılıq və sosial fəaliyyətlər sizi önə çıxarır. Uşaqlarla ünsiyyət və romantik anlar müsbət təsir bağışlayır. Günün sonunda istirahətə vaxt ayırmaq yaxşı olar.
Balıqlar üçün ev və ailə mövzuları əsas yer tutur. Evdə vaxt keçirmək, qonaq qəbul etmək və ya məkanın görünüşünü dəyişmək üçün uyğun gündür. Maddi baxımdan maraqlı ideyalar yarana bilər. Axşam sakit və rahat atmosfer daha cəlbedici görünür.\Demokrat.az

Для Овна день энергичный и привлекающий внимание. Солнце, Венера, Сатурн и Нептун сосредоточены в этом знаке. Сочетание Луны с Венерой делает вас более привлекательными и дипломатичными, люди открыты к общению с вами. Социальная среда оживляется, возможны романтические знакомства. В вечернее время интересные беседы и новые связи могут привлекать внимание. Общение активно, но спешка может навредить.
Для Тельца внимание больше направлено на внутренние процессы. Задуманные дела выходят на первый план. С финансовой точки зрения удачный день. Вы можете приятно удивить себя или близких. Возможен денежный поток или неожиданная поддержка. Вечером будет полезно просмотреть счета.
Для Близнецов день особенно удачный. Луна в вашем знаке движется в гармонии с Венерой. Общение упрощается, люди положительно настроены к вам. В кругу друзей вы можете привлечь внимание. В некоторых случаях дружба переходит на более близкий уровень. Вечером уверенность в себе возрастает, но нельзя забывать об ответственности.
Для Рака день вызывает двойственные чувства. С одной стороны ощущается потребность побыть одному, с другой — возрастает вероятность быть в центре внимания. Окружающие проявляют к вам интерес. В рабочей обстановке или в общении с руководителем возможны сближения. Вечером же спокойствие и отдых кажутся более подходящими.
Для Льва на первый план выходит социальная среда. Общение с друзьями, новые знакомства — основные темы дня. Может появиться интерес к людям с другим мнением. Планы путешествий или возможности в учебе и юридической сфере привлекают внимание. Вечером эмоции могут усилиться, но рекомендуется быть осторожным с расходами.
Для Девы в центре внимания карьера и общественный статус. Окружающие воспринимают вас более открытыми и привлекательными. Финансовые и деловые переговоры могут иметь успех. В близких отношениях важно проявлять терпение. К концу дня заметны внимание и симпатия.
Для Весов растет потребность выйти из повседневной рутины. Новые опыты, идеи обучения и путешествий привлекают внимание. Возможны новые знакомства, которые могут развиваться дальше. День поднимает тему ответственности в отношениях.
Для Скорпиона актуальны финансовые вопросы и эмоциональные связи. Деловые переговоры могут пройти успешно. В романтических отношениях страсть усиливается. Главное — соблюдать баланс между работой и личной жизнью. Вечером будет полезно пересмотреть финансовое положение.
Для Стрельца в центре внимания партнерские отношения. Сотрудничество и поиск компромиссов будут проходить легче. Усиливается взаимопонимание с близкими людьми. В проектах могут появиться новые направления. Вечером общение кажется более продуктивным.
Для Козерога рабочая обстановка становится более комфортной. Чувствуется поддержка коллег. Возможны сближения на работе или романтический интерес. Это благоприятное время для более упорядоченного ведения повседневной жизни. Вечером планирование и организация выходят на первый план.
Для Водолея день больше направлен на личные вкусы. Развлечения, творчество и социальные активности выводят вас на передний план. Общение с детьми и романтические моменты приносят положительный эффект. В конце дня полезно выделить время на отдых.
Для Рыб основное внимание уделяется дому и семье. Это подходящий день, чтобы провести время дома, принять гостей или изменить обстановку. Могут появиться интересные финансовые идеи. Вечером спокойная и уютная атмосфера кажется особенно привлекательной. \Demokrat.az