Maduro və həyat yoldaşı tezliklə Amerika torpağında mühakimə olunacaqlar -
Maduro və həyat yoldaşı tezliklə Amerika ədalətinin bütün gücü ilə üzləşəcək və Amerika torpağında mühakimə olunacaqlar.
AZƏRTAC-ın məlumatına görə, bu sözləri ABŞ Prezidenti Donald Tramp keçirdiyi mətbuat konfransında deyib. O bildirib ki, Venesuela birtərəfli olaraq Amerika neftini, Amerika aktivlərini və Amerika platformalarını ələ keçirib və bu, ABŞ-a milyardlarla dollara başa gəlib. O, bunu tarixdə Amerika əmlakının ən böyük oğurluqlarından biri kimi qiymətləndirib.
“Bizim çox böyük neft şirkətlərimiz bu ölkəyə daxil olacaq, milyardlarla dollar xərcləyəcək, pis vəziyyətdə olan neft infrastrukturunu bərpa edəcək və ölkəyə pul qazandırmağa başlayacaq”, - deyə ABŞ Prezidenti vurğulayıb.

Maduro and his wife will soon be tried on American soil -
Maduro and his wife will soon face the full power of American justice and will be tried on American soil.
According to AZERTAC, these words were spoken by US President Donald Trump at a press conference he held. He stated that Venezuela has unilaterally seized American oil, American assets, and American platforms, which has cost the US billions of dollars. He described this as one of the biggest thefts of American property in history.
"Our very large oil companies will enter this country, spend billions of dollars, restore the oil infrastructure in poor condition, and start making money for the country," emphasized the US President.