Şad xəbəri həbsxanada aldı
Məlumata görə, 69 yaşlı siyasətçinin oğlu Lui Sarkozi və onun həyat yoldaşı Natalinin oğulları dünyaya gəlib. Körpəyə babasının şərəfinə Silla Nikola adı verilib.
Bununla bağlı Lui Sarkozi sosial şəbəkə paylaşımında yazıb:
"Dünən valideyn olduq. Oğlumuz Silla Nikola Sarkozini sizə təqdim etməkdən xoşbəxtik. Qoy o, güclü və müdrik böyüsün".
Xatırladaq ki, Nikola Sarkozi hazırda korrupsiya və qanunsuz seçki kampaniyası maliyyələşdirməsi ittihamı ilə beş il müddətinə azadlıqdan məhrumetmə cəzası çəkir. O, həbsə düşməzdən əvvəl ailəsinin onun üçün "əsas dayaq" olduğunu bildirmişdi. Onu da əlavə edək ki, Sarkozinin böyük oğlu Janın da iki övladı var.(Qafqazinfo)

Former President of France Nicolas Sarkozy became a grandfather while he was in prison.
According to information, the 69-year-old politician's son Louis Sarkozy and his wife Natalie have had a son. The baby was named Silla Nikola in honor of his grandfather.
Regarding this, Louis Sarkozy wrote in a social media post:
"Yesterday we became parents. We are happy to introduce our son Silla Nikola Sarkozy to you. May he grow up strong and wise."
Let us remind that Nicolas Sarkozy is currently serving a five-year prison sentence on charges of corruption and illegal campaign financing. Before being imprisoned, he had stated that his family was the "main support" for him. It should also be added that Sarkozy's eldest son Jean also has two children. (Qafqazinfo)