Restoranda hürüb, bıçaqla gəzib
Hadisə ifaçının reabilitasiya mərkəzindən çıxmasından və sərxoş halda avtomobil idarə etdiyinə görə cərimələnməsindən qısa müddət sonra baş verib.
44 yaşlı sənətçinin restoranda qeyri-adekvat davranışlar sərgilədiyi və digər müştəriləri narahat etdiyi bildirilib.
Məlumata görə, Britni restorana naməlum bir kişi ilə gəlib. Şahidlərin sözlərinə görə, ifaçı masa arxasında yüksək səslə danışıb, qışqırıb və it hürməsinə bənzər səslər çıxarıb. İddialara əsasən, müğənni bir müddət sonra əlində bıçaqla müştərilərin yanından keçib. Bu da restoranda olanlar arasında narahatlığına səbəb olub.

The incident occurred shortly after the singer was released from a rehabilitation center and fined for driving under the influence.
It was reported that the 44-year-old artist exhibited inappropriate behavior in the restaurant and disturbed other customers.
According to information, Britney came to the restaurant with an unknown man. Witnesses said that the singer spoke loudly at the table, shouted, and made sounds resembling dog barking. According to claims, the singer walked past the customers with a knife in her hand after a while. This caused discomfort among those present in the restaurant.