Restoranda hürüb, bıçaqla gəzib
Hadisə ifaçının reabilitasiya mərkəzindən çıxmasından və sərxoş halda avtomobil idarə etdiyinə görə cərimələnməsindən qısa müddət sonra baş verib.
44 yaşlı sənətçinin restoranda qeyri-adekvat davranışlar sərgilədiyi və digər müştəriləri narahat etdiyi bildirilib.
Məlumata görə, Britni restorana naməlum bir kişi ilə gəlib. Şahidlərin sözlərinə görə, ifaçı masa arxasında yüksək səslə danışıb, qışqırıb və it hürməsinə bənzər səslər çıxarıb. İddialara əsasən, müğənni bir müddət sonra əlində bıçaqla müştərilərin yanından keçib. Bu da restoranda olanlar arasında narahatlığına səbəb olub.

Известная певица Бритни Спирс устроила скандал в одном из небольших ресторанов Лос-Анджелеса.
Инцидент произошел вскоре после того, как исполнительница вышла из реабилитационного центра и была оштрафована за вождение автомобиля в состоянии алкогольного опьянения.
Сообщается, что 44-летняя артистка вела себя неадекватно в ресторане и беспокоила других посетителей.
По информации, Бритни пришла в ресторан с неизвестным мужчиной. По словам свидетелей, исполнительница громко разговаривала за столом, кричала и издавала звуки, похожие на лай собаки. По некоторым утверждениям, певица через некоторое время прошла мимо клиентов с ножом в руке. Это вызвало беспокойство среди присутствующих в ресторане.