Məşhur aktyor Ufuk Özkanın vəziyyəti hər gün daha da pisləşir.
Medianews.az BAKU.WS-a instinadən xəbər verir ki, "Geniş Aile" serialının ulduzu uzun müddətdir ki, səhhətindək problemlərlə mübarizə aparır.
Qaraciyər çatışmazlığından müalicə alan aktyorun qardaşı onun hazırda səhhətinin daha da ağırlaşdığını bildirib.
"Təəssüf ki, qardaşımın vəziyyəti çox ağırdır. Uyğun donor tapılana qədər onun xəstəxanadan çıxmasına icazə vermirlər. Hazırda yeganə diqqətimiz transplantasiya prosesinə yönəlib. Qardaşım yalnız serum vasitəsilə qidalanır".
Aktyorun dostları Pazar Süheyl və Behzat Uyqur qardaşları da onun üçün çağırış ediblər. Məşhurlar Ufuk Özkana qan qrupu 0 və ya B olan donor axtardıqlarını qeyd ediblər.

Состояние известного актера Уфука Озкана с каждым днем становится все хуже.
Medianews.az, ссылаясь на BAKU.WS, сообщает, что звезда сериала "Широкая семья" уже давно борется с проблемами со здоровьем.
Брат актера, проходящего лечение от печеночной недостаточности, заявил, что его состояние сейчас ухудшилось.
"К сожалению, состояние моего брата очень тяжелое. До тех пор, пока не найдут подходящего донора, ему не разрешают покидать больницу. Сейчас все наше внимание сосредоточено на процессе трансплантации. Брат питается только с помощью капельницы".
Состояние актера, страдающего печеночной недостаточностью, ухудшилось - Срочно ищут донора
Друзья актера Пазар Сюхейл и Бехзат Уйгур также обратились за помощью для него. Знаменитости сообщили, что ищут донора с группой крови 0 или B для Уфука Озкана.