“Napoli”nin baş məşqçisi Antonio Konte A Seriyasının 12-ci turunda “Atalanta” üzərində (3:1) hesablı qələbəsini şərh edib.
“Qafqazinfo” “Football İtalia”ya istinadən xəbər verir ki, italiyalı mütəxəssis Çempionlar Liqasının əsas mərhələsinin 5-ci turunda “Qarabağ”a qarşı keçiriləcək oyundan gözləntilərini bölüşüb:
“İndi bizi bu mövsüm Çempionlar Liqasının sürpriz komandası olan “Qarabağ”la oyun gözləyir. Özümüzə gəlməli və yeni bir çətinliyə hazırlaşmalıyıq”.
“Atalanta” üzərində qələbə qazanan “Napoli” turnir cədvəlinin zirvəsinə qayıdıb.
Qeyd edək ki, “Napoli” – “Qarabağ” matçı noyabrın 26-da Dieqo Armando Maradona stadionunda keçiriləcək və görüşə Bakı vaxtı ilə saat 00:00-da start veriləcək.

"We must prepare" - The head coach considers "Qarabağ" a surprise team
Napoli's head coach Antonio Conte commented on the 3-1 victory over Atalanta in the 12th round of Serie A.
According to "Qafqazinfo", citing "Football Italia", the Italian specialist shared his expectations for the Champions League group stage 5th round match against Qarabağ:
"Now we are awaiting a match against Qarabağ, the surprise team of this season's Champions League. We need to pull ourselves together and prepare for a new challenge."
Napoli, having won over Atalanta, has returned to the top of the league table.
It should be noted that the Napoli – Qarabağ match will take place on November 26 at the Diego Armando Maradona stadium and will start at 00:00 Baku time.