Bunun bədəlini Amerika ailələri ödəyəcək –
ABŞ-ın Venesuelaya qarşı hərəkətləri və Maduronun oğurlanması xaos təhlükəsi yaradır və bunun bədəlini Amerika ailələri ödəyəcək.
Musavat.com xəbər verir ki, bu açıqlama ilə ABŞ-ın keçmiş vitse-prezidenti Kamala Harris X hesabında çıxış edib: "Biz bu filmi əvvəllər də izləmişik. Rejim dəyişikliyi və ya neft uğrunda müharibələr güc kimi təqdim olunur, xaosa çevrilir və bədəli Amerika ailələri ödəyir".
Harris əlavə edib ki, Trampın hərəkətləri Amerikanı daha təhlükəsiz və ya güclü etmir: "Bu hərəkət qanunsuz və ağılsız idi. Amerika xalqı bunu istəmir və onlar yalanlardan beziblər... Bu, neft və Donald Trampın regional diktator oynamaq istəyi ilə bağlıdır".

Действия США против Венесуэлы и похищение Мадуро создают опасность хаоса, и заплатят за это американские семьи.
Как сообщает Musavat.com, с этим заявлением выступила бывший вице-президент США Камала Харрис в своем аккаунте в X: "Мы уже видели этот фильм раньше. Смена режима или войны за нефть преподносятся как сила, превращаются в хаос, и платить за это будут американские семьи".
Харрис добавила, что действия Трампа не делают Америку ни более безопасной, ни более сильной: "Эти действия были незаконными и безрассудными. Американский народ этого не хочет, и они устали от лжи... Всё это связано с нефтью и желанием Дональда Трампа играть роль регионального диктатора".