"Barselona" ona görə MY-ə təklif göndərdi
"Barselona" ciddi şəkildə cari mövsümü icarə əsasında komandada keçirən "Mançester Yunayted"in futbolçusu Markus Reşfordu saxlamağı planlaşdırır.
Publika.az xəbər verir ki, "Krrish"in məlumatına görə, "Barsa" Reşfordun transferi üçün "qırmızı şeytanlar"a 22 milyon avro təklif edib.
Təklif 18 milyon avro sabit məbləği (3 il ərzində ödəniləcək) və nəticələrə bağlı 4 milyon avro bonusu əhatə edir. Bildirilir ki, "Mançester Yunayted" bu təklifdən razı qalmayıb və icarə müqaviləsində ilkin razılaşdırıldığı kimi Reşfordun transferi üçün 30 milyon avro tələb edir. Hələlik klublar arasında razılıq əldə olunmayıb, lakin danışıqlar gələn həftələrdə davam edəcək.
28 yaşlı forvard "Barselona" forması ilə 29 matçda çıxış edib, 8 qol vurub və 11 məhsuldar ötürmə edib.

"Barcelona" sent an offer to MY for that reason.
"Barcelona" seriously plans to keep Manchester United's player Marcus Rashford, who is currently playing for the team on loan this season.
According to Publika.az, citing "Krrish," Barça has offered the "Red Devils" 22 million euros for Rashford's transfer.
The offer includes a fixed amount of 18 million euros (to be paid over 3 years) and a 4 million euro bonus based on results. It is reported that Manchester United was not satisfied with this offer and demands 30 million euros for Rashford's transfer, as initially agreed in the loan agreement. No agreement has been reached between the clubs yet, but negotiations will continue in the coming weeks.
The 28-year-old forward has played 29 matches for Barcelona, scoring 8 goals and providing 11 assists.